Kredi Kartları
haberler
Ana Sayfa » Bankalar » Bank Asya » Bank Asya Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası

Arama

Custom Search

Bank Asya Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası

Bank Asya Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası

Bank Asya müşterilerine ve Asya Card kullanıcılarına motorlu taşıtlar vergisinde büyük kampanya. 01 Temmuz – 31 Temmuz 2011 tarihleri arasında gelirler idaresi başkanlığı sitesinden yapacağınız motorlu taşıtlar vergisi ödemelerinde hem +3 taksit fırsatı sizleri bekliyor, hemde Anı Tur’dan 1 Temmuz – 31 Ekim tarihleri arasında %35’e varan indirim fırsatları sizleri bekliyor.

Kampanya Koşulları

• Motorlu Taşıtlar Vergisini (MTV) 1-31 Temmuz 2011 tarihleri arasında gib.gov.tr adresinden AsyaCard’ı ile ödeyen müşteriler, 3 taksit imkanından faydalanacaklar, aynı zamanda 1 Temmuz – 31 Ekim 2011 tarihleri arasında Anı Tur’da %35’e varan indirimden faydalanmaya hak kazanacaklardır.
• Bu indirim sadece MTV ödemesini AsyaCard ile yapan müşterilere özeldir. Kampanya döneminde Anı Tur tarafından herhangi bir kredi kartına daha yüksek oranda indirim sağlanmayacaktır.
• %35’e varan indirim Anı Tur tarafından belirlenecek oteller ve tatil köylerinde geçerli olacaktır.
• İndirimli rezervasyonlar sadece Anı Tur çağrı merkezinden yapılabilecektir.
• MTV ödemesini yapan müşteriler, işlem tarihinden bir sonraki gün 444 4 264 Anı Tur çağrı merkezini arayarak kampanyadan faydalanabilirler. Geçerli olacak taksit adedi Anı Tur tarafından belirlenecektir.
• Business kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir. Bu kampanya ilgili üye işyerinde devam etmekte olan bir başka Bank Asya kampanyası ile birleştirilemez.
• Bu kampanya ilgili üye işyerinde devam etmekte olan bir başka Bank Asya kampanyası ile birleştirilemez.
• Kampanyaya katılacak olan asıl ve ek kart müşterilerimizin kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibari ile kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekmektedir. Hakkında haciz işlemi başlatılmış, bir dönemden fazla borç gecikmesi olan kredi kartı hesapları, bu ve benzeri durumlardan doğan idari ve kanuni takipteki hesaplar, kart sahibinin vefat bildirimi yapılmış hesaplar ve aynı tarihte tüm kartlarında iptal kart blokesi bulunan kişiler kampanyaya katılamazlar.

Konu ile ilgili Bir Yorumda Bulunmak İstermisin

E-Posta Adresiniz Diğer Kullanıcılar Tarafından Görülemez. Zorunlu Alanlar *

*