Kredi Kartları

Garanti Bankası Extragenç Kart Başvurusu


Garanti Bankası Extragenç Kart Başvurusu

Garanti Bankasından 18-23 yaşları arasında olan gençlere sunduğu ve hayatın bir çok alanında bir çok fırsatlar sunan bir kart çeşididir. Extragenç üyesi olarak sende bir çok fırsatlardan yararlanabilirsin. Şimdi kısaca Garanti Bankası Extragenç Kartı tanıyalım.

extragenc kart Garanti Bankası Extragenç Kart Başvurusu

* Bonus Kartın tüm özelliklerinden yararlanabilirsin.

* Extragençlilere özel kampanyalardan yararlanabilir, hesabında para olmasa bile mastercard logolu işyerlerinde alışveriş yapabilir ve bu alışverişleri taksitlendirebilirsin.

* Her ay 100,00 TL’ye kadar faizsiz nakit avans kullanabilir temassızlık özelliği sayesinde 35,00 TL ve altı alışverişlerinizi hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.

* Özel tasarlanmış 4 farklı görsel seçeneklerden birini seçebilir, ayrıca alışverişlerinizde kazandığınız bonusları GSM TL’ye çevirebilirsin.

* extragenc.com.tr ye girerek yarışmalara katılabilir ve sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz, ayrıca bir çok etkinliğe davetiye ve indirimli giriş hakkı kazanabilirsin.

* Sözüne bonus düzenli ödeme talimatı e-extra gibi bonus fırsatlarından yararlanabilir ve bu tüm hizmetler için ilk yıl kartın için sadece 4,49 TL ödersin.

Sizde Extargenç üyesi olmak için 18-23 yaşları arasındaysan “extragenc” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazarak 3408’e gönderebilir veya internet şubesinden kolaylıkla extragenç üyesi olabilirsiniz.

Üstelik Garanti kredi kartlarından birine sahip olanlar sana Extragenç ek kart çıkardığı taktirde hemen üye olur ve extragenç fırsatlarından hemen yararlanmaya başlarsınız.

hemen basvur2 Garanti Bankası Extragenç Kart Başvurusu

Garanti Bankası Extragenç Kart Başvurusu ile Benzer Yazılar:“Garanti Bankası Extragenç Kart Başvurusu” için 3 Yorum

  1. özkan barut diyor ki:

    ben bu kart başvurusunda bulundum yalnız bana bir bilgi gelmiş değil.arayıp bilgilerime başvuruldu ama ben sonuçtan bir bilgi alamadım…en kısa zamanda bilgilendirilmek istiyorum..cep telefon numaram 0507 502 02 40

  2. Eren Yavuz diyor ki:

    kredi kartına ihtiyacım :)))))))

  3. gizem elmasli diyor ki:

    Garanti genc kart basvurusu yaptim telefonla bilgilerim alinali 5is gununu gecti basvurunun cevabini ne zaman ogrenebilirim ?

Garanti Bankası Extragenç Kart Başvurusu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz