Kredi Kartları
haberler
Ana Sayfa » kredi kartları » Garanti Flexi Card » Garanti Bankası Flexi Card Borç Sorgulama

Arama

Custom Search

Garanti Bankası Flexi Card Borç Sorgulama

Garanti Bankası Flexi Card Borç Sorgulama

Garanti Bankası Flexi Card borç sorgulama ve öğrenme yöntemlerini kısaca anlatalım. Daha öncesinden Flexi Card hakkında bilgi sahibi olalım. Flexi Card şu anda ülkemizde en yaygın kredi kartlarından biri olan Bonus Card’a aynı özellikleri taşımakta olup ve yurtiçi ve yurtdışında kolayca kullanabileceğiniz sizlere taksit ve bonus kazandıran bir kredi kartıdır. Bunların dışında senelik aidat ücreti 4,00 Tl olup kullanan kişiye fazla yük yapmamaktadır. Flexi Card borç sorgulama yöntemlerine gelince…

* İlk olarak İnternet bankacılığı. Garanti Bankası Flexi Card internet bankacılığına üye olarak 3 adımda hesaplarınıza erişebilir, kredi kartınızla yapmış olduğunuz tüm harcamaları ve kalan borcunuzu görebilirsiniz. İnternet bankacılığına üye olduktan sonra ilk olarak müşteri numaranızla sizin belirlediğiniz parolayı giriyorsunuz. Daha sonra yine sizin belirlediğiniz şifreyi giriyorsunuz. Bu iki işlemi hallettikten sonra size güvenlik sorusu olarak görüntü resminiz gösteriliyor. En son olarak sizin belirlediğiniz cep telefonunuza gelen tek kullanımlık şifreyle beraber giriş yapıp yaptığınız tüm harcamaları, dönem içi tüm işlemleri ve borçlarınızı görebilirsiniz. İnternet Bankacılığına başvurmak için hemen tıklayınız.

* Bir başka borç öğrenme yöntemi ise Alo Garanti telefon bankacılığı. Telefon bankacılığında 444 0 333 Alo Garanti bankacılığını arayarak Flexi Card numaranızı yada hesap numaranızı girdikten sonra telesekreter sizden şifrenizi girmenizi ister. Şifrenizide girdikten sonra Flexi Card’a olan borcunuzu dönem içi işlemlerinizi hatta Flexi Card’a olan borcunuzuda ödeyebilirsiniz.

* En son olarak Garanti Bankası ATM’lerinden Flexi Card’ınızla borcunuzu öğrenebilir ve gerekli ödemeyi şube kapalı olsada yapabilirsiniz. Flexi Card’ınız olmasa dahi Flexi Card numaranızla girerek borcunuzu ödeyebilirsiniz.

21 Yorum Var

 1. borç ögrenme

 2. borcum ne kadar

 3. gülfidan bozdemir

  flexi kartımın ağustos ayı ödeme extrasının bildirilmesi

 4. gülfidan bozdemir

  temmuzayı sonunda -305.00 tl alacağım extrada bildirildi.ağustosayı extrasında 222.38tl alacağım bildirildi.ödemelerim yalnız 23.00tl dir.flexi kredi kardımdan fazla kesilmiş.nedenini öğrenmek istiyorum.

 5. gülfidan bozdemir

  flexi card borç extralarını adresime gönderirseniz memnun olacağım.

 6. tahsin adıyaman

  5 aydır borc ekstralarım bana gelmiyor hep gecikmeli ödüyorum nedenini anlamadım bize yazık olmasa kartı iptal edecem defalarca şubeyi eradım fayda etmedi

 7. gökhan danacı

  kart borclarım hakkında bılgı almak ıstıyorum

 8. borçumu öğrenmet istiyorum

 9. ÇİGDEM BULUT

  BORCUMU OGRENMEK ISTIYORUMM….

 10. borcumu öğrenmek istiyorum

 11. borcmu detaylı ögrenmek istiyorum eksram adresime gelsin

 12. borçumu öğrenmet istiyorum.

 13. ben işleuyişinden hepsinden memnunum sadece mail adresime aylık harcama dökumumu 1–2defa istedim hesap dökumum mail adresime gelmiyor neden ?

 14. emre kırçiçek

  borcu nasıl ögrencem

 15. bedrettin özütürker

  borcumu ögrenmek istiyorum

 16. Hacı İbrahim ÇAĞLAYAN

  flexi card ekstralarımı ev adresime gelmemektedir. Bir çok kere bildirmeme rağmen ilgilenilmemektedir.e-mail adresime gönderileceği söylenmesine rağmen e-mail adresimdede ekstrama ulasamıyorum.Borcumu ve ödemelerimi nasıl takip edicem siz garanti bankası bızleri bilgilendirirse seviniriz böyle bir calışan bankada görmemekteyim.

 17. bu ay ki borcumu öğrenmek istiyorym

 18. hesap kesim tarihinin ayın kaından kacına olduğunu öğrenmek istiyorum.

 19. borcumu ögrenmek istyorum tüm

 20. mehmet şahbaz

  eksre bilgisi

 21. ramazan yarıkkaya

  ocak ayında dökümanım gelmedi öğrenmek istiyorum ne kadar borcumu oldunu

Konu ile ilgili Bir Yorumda Bulunmak İstermisin

E-Posta Adresiniz Diğer Kullanıcılar Tarafından Görülemez. Zorunlu Alanlar *

*