Kredi Kartları

Garanti Bankası Flexi Card Borç Sorgulama


Garanti Bankası Flexi Card Borç Sorgulama

Garanti Bankası Flexi Card borç sorgulama ve öğrenme yöntemlerini kısaca anlatalım. Daha öncesinden Flexi Card hakkında bilgi sahibi olalım. Flexi Card şu anda ülkemizde en yaygın kredi kartlarından biri olan Bonus Card’a aynı özellikleri taşımakta olup ve yurtiçi ve yurtdışında kolayca kullanabileceğiniz sizlere taksit ve bonus kazandıran bir kredi kartıdır. Bunların dışında senelik aidat ücreti 4,00 Tl olup kullanan kişiye fazla yük yapmamaktadır. Flexi Card borç sorgulama yöntemlerine gelince…

flexi buyuk Garanti Bankası Flexi Card Borç Sorgulama

* İlk olarak İnternet bankacılığı. Garanti Bankası Flexi Card internet bankacılığına üye olarak 3 adımda hesaplarınıza erişebilir, kredi kartınızla yapmış olduğunuz tüm harcamaları ve kalan borcunuzu görebilirsiniz. İnternet bankacılığına üye olduktan sonra ilk olarak müşteri numaranızla sizin belirlediğiniz parolayı giriyorsunuz. Daha sonra yine sizin belirlediğiniz şifreyi giriyorsunuz. Bu iki işlemi hallettikten sonra size güvenlik sorusu olarak görüntü resminiz gösteriliyor. En son olarak sizin belirlediğiniz cep telefonunuza gelen tek kullanımlık şifreyle beraber giriş yapıp yaptığınız tüm harcamaları, dönem içi tüm işlemleri ve borçlarınızı görebilirsiniz. İnternet Bankacılığına başvurmak için hemen tıklayınız.

* Bir başka borç öğrenme yöntemi ise Alo Garanti telefon bankacılığı. Telefon bankacılığında 444 0 333 Alo Garanti bankacılığını arayarak Flexi Card numaranızı yada hesap numaranızı girdikten sonra telesekreter sizden şifrenizi girmenizi ister. Şifrenizide girdikten sonra Flexi Card’a olan borcunuzu dönem içi işlemlerinizi hatta Flexi Card’a olan borcunuzuda ödeyebilirsiniz.

* En son olarak Garanti Bankası ATM’lerinden Flexi Card’ınızla borcunuzu öğrenebilir ve gerekli ödemeyi şube kapalı olsada yapabilirsiniz. Flexi Card’ınız olmasa dahi Flexi Card numaranızla girerek borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Garanti Bankası Flexi Card Borç Sorgulama ile Benzer Yazılar:“Garanti Bankası Flexi Card Borç Sorgulama” için 21 Yorum

 1. m ruhialtunay diyor ki:

  borç ögrenme

 2. serhat duran diyor ki:

  borcum ne kadar

 3. gülfidan bozdemir diyor ki:

  flexi kartımın ağustos ayı ödeme extrasının bildirilmesi

 4. gülfidan bozdemir diyor ki:

  temmuzayı sonunda -305.00 tl alacağım extrada bildirildi.ağustosayı extrasında 222.38tl alacağım bildirildi.ödemelerim yalnız 23.00tl dir.flexi kredi kardımdan fazla kesilmiş.nedenini öğrenmek istiyorum.

 5. gülfidan bozdemir diyor ki:

  flexi card borç extralarını adresime gönderirseniz memnun olacağım.

 6. tahsin adıyaman diyor ki:

  5 aydır borc ekstralarım bana gelmiyor hep gecikmeli ödüyorum nedenini anlamadım bize yazık olmasa kartı iptal edecem defalarca şubeyi eradım fayda etmedi

 7. gökhan danacı diyor ki:

  kart borclarım hakkında bılgı almak ıstıyorum

 8. faruk palta diyor ki:

  borçumu öğrenmet istiyorum

 9. ÇİGDEM BULUT diyor ki:

  BORCUMU OGRENMEK ISTIYORUMM….

 10. onur duzcan diyor ki:

  borcumu öğrenmek istiyorum

 11. mustafa sayan diyor ki:

  borcmu detaylı ögrenmek istiyorum eksram adresime gelsin

 12. Adem YILDIRIM diyor ki:

  borçumu öğrenmet istiyorum.

 13. nermin unsal diyor ki:

  ben işleuyişinden hepsinden memnunum sadece mail adresime aylık harcama dökumumu 1–2defa istedim hesap dökumum mail adresime gelmiyor neden ?

 14. emre kırçiçek diyor ki:

  borcu nasıl ögrencem

 15. bedrettin özütürker diyor ki:

  borcumu ögrenmek istiyorum

 16. Hacı İbrahim ÇAĞLAYAN diyor ki:

  flexi card ekstralarımı ev adresime gelmemektedir. Bir çok kere bildirmeme rağmen ilgilenilmemektedir.e-mail adresime gönderileceği söylenmesine rağmen e-mail adresimdede ekstrama ulasamıyorum.Borcumu ve ödemelerimi nasıl takip edicem siz garanti bankası bızleri bilgilendirirse seviniriz böyle bir calışan bankada görmemekteyim.

 17. sait albayrak diyor ki:

  bu ay ki borcumu öğrenmek istiyorym

 18. murat şimşek diyor ki:

  hesap kesim tarihinin ayın kaından kacına olduğunu öğrenmek istiyorum.

 19. veli tahtacı diyor ki:

  borcumu ögrenmek istyorum tüm

 20. mehmet şahbaz diyor ki:

  eksre bilgisi

 21. ramazan yarıkkaya diyor ki:

  ocak ayında dökümanım gelmedi öğrenmek istiyorum ne kadar borcumu oldunu

Garanti Bankası Flexi Card Borç Sorgulama Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz