Kredi Kartları
haberler
Ana Sayfa » Bankalar » Garanti » Garanti Bankası Şeffaf Bonus Card Borç Ödeme Noktaları

Arama

Custom Search

Garanti Bankası Şeffaf Bonus Card Borç Ödeme Noktaları

Garanti Bankası Şeffaf Bonus Card Borç Ödeme Noktaları

Türkiye’nin en çok kazandıran ve en çok kullanılan kredi kartlarından biri olan Garanti Bankası Şeffaf Bonus Card Extra borcu ödemede de müşterilerine büyük kolaylıklar sağlıyor.

Şimdi Garanti Bankası Şeffaf Bonus Card kullanıcılarına borç ödeme şekillerinden bahsedelim.

 

 

  • Garanti İnternet Şubesi; İnternet şubesine girerek üye olup hem kredi kartı ödemelerinizi kolaylıkla yapabilir, hemde Şeffaf Bonus Card’la ilgili tüm işlemleri buradan yapabilirsiniz.

 

  • Garanti Paramatik; 365 gün 24 saat emrinize amede olan ATM lerle kolaylıkla borcunuzu ödeyebilirsiniz, bunların dışında faturalarınızıda ödeyebilirsiniz. Garanti paramatiklerle yapılan tüm işlemler hiç bir gecikme olamadan anında hesabınıza yansır.

 

  • Garanti Bankası Şubeleri; Türkiye’nin bir çok bölgesine yayılmış şubeleriyle her türlü işlemlerinizi rahat ve kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

  • 444 0 333 Alo Garanti; Kredi kartınızla veya Para cardınızla şifrenizi alarak Alo Garanti’yi kullanmaya başlayabilirsiniz. 444 0 333 Alo garantiyi arayarak koltuğunuzdan kalkmadan tüm bankacılık işlemlerinizi rahatlıkla ve kolayca yapabilirsiniz.

 

  • Otomatik Ödeme Talimatı; Bankanıza verebileceğiniz bir otomatik ödeme talimatıyla hem kafanız rahat olur hemde kredi kartı borcunuzu dert etmek ortadan kalkar.

 

  • Ödeme Noktası Amblemli İşyerleri; Türkiye’nin bir çok bölgesinde yer alan büyük firmalardan olan İddaa, Lassa&Brigstone, Benetton, KVK, Tekofaks, YKM, Elektrolux, Gold Bilgisayar, Kim market, Arçelik, Mondi, Shell, İklimsa, Collezione, Laxon, Şok, Total, Profilo, Ariston, Özdilek, Opet, Market, Vestel, İstikbal, Casper, Pioneer, Telpa, Poaş, Bellona, Beko, Alfemo, Reebok, Siemens, Güral Porselen, Şengüller, Turkcell, Özdilek, Migros, Samsung, Tema, Praktiker, Tefal, Yataş, Macrocenter, Ender, Avea, İstikbal, Bosch, Doğtaş Mobilya, Tansaş, Netcell, PO, Turkcell, İpek, Uğur Motorlu gibi firmalardanda kredi kartınızı ödeyebilirsiniz. Ödeme Noktalarına ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayın.

 

 

  • Online PTT şubelerinden rahat ve kolayca ödemenizi yapabilirsiniz.

 

  • Diğer Bankalardan EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

 

  • www.garantiodemenoktasi.com dan rahat ve kolaylıkla ödeme yapabilirsiniz.

 

Ödeme Noktaları ve PTT online şubelerinden gerçekleştirilecek ödemelerden, bir sonraki ekstre döneminde ödenmek üzere 1.6 TL işlem ücreti alınacaktır. Ödeme Noktalarından  1 ay içerisinde en fazla 20.000 TL’lik ödeme yapabilirsiniz.


 

Konu ile ilgili Bir Yorumda Bulunmak İstermisin

E-Posta Adresiniz Diğer Kullanıcılar Tarafından Görülemez. Zorunlu Alanlar *

*