Nt Mağazalarında Yıl Sonu Kampanyaları Garanti Flexi Kartla

2014 yılının sonuna yaklaşırken şirketler ve öğrenciler için kırtasiye malzemelerinde yılın son fırsatları nt kitap kırtasiye mağazalarında sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında Garanti Flexi kartınızla 20 Ağustos 2014 – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında Bonus üyesi nt mağazalarından yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerde +6 taksit fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 2 ila 3 arası taksitli işlemlerde geçerli olacak ve en fazla taksit sayısı 9 taksit olacaktır.

Bonus üyesi nt mağazalarından yapacağınız alışverişlerde artı taksit kampanyasından yararlanabilmek için mağaza satış görevlisine bildirilmesi gerekmektedir. Ayrıca sanal pos cihazlarıyla yapacağınız alışverişlerde de sadece artı taksit uygulaması geçerli olacaktır. Flexi kart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmesi için ” EVET NTKITAP ” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kartınızın son altı hanesinide yazarak 3340’a SMS gönderdikten sonra alışverişe başlanması gerekmektedir.

Sitemizin amacı nt mağazalarında ve bunun gibi bir çok mağazalarda yer alan yer alan kampanyalar, indirimler hakkında, taksitler gibi konularda bilgi vererek Kredi-kartlari.net kullanıcılarının aradığı ürünü veya hizmeti en uygun fiyatlarla ve en iyi koşularla almasını sağlamaktır. Kampanya hakkında geniş bilgi ve detay için Tıklayınız…

nt mağazaları Nt Mağazalarında Yıl Sonu Kampanyaları Garanti Flexi Kartla

23 Kasım 2014
Okunma
bosluk

Nt Mağazalarında Yıl Sonu Kampanyaları Türkiye Finans Happy Kartla

2014 yılının sonuna yaklaşırken şirketler ve öğrenciler için kırtasiye malzemelerinde yılın son fırsatları nt kitap kırtasiye mağazalarında sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında Türkiye Finans Happy kartınızla 20 Ağustos 2014 – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında Bonus üyesi nt mağazalarından yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerde +6 taksit fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 2 ila 3 arası taksitli işlemlerde geçerli olacak ve en fazla taksit sayısı 9 taksit olacaktır.

Bonus üyesi nt mağazalarından yapacağınız alışverişlerde artı taksit kampanyasından yararlanabilmek için mağaza satış görevlisine bildirilmesi gerekmektedir. Ayrıca sanal pos cihazlarıyla yapacağınız alışverişlerde de sadece artı taksit uygulaması geçerli olacaktır.

Sitemizin amacı nt mağazalarında ve bunun gibi bir çok mağazalarda yer alan yer alan kampanyalar, indirimler hakkında, taksitler gibi konularda bilgi vererek Kredi-kartlari.net kullanıcılarının aradığı ürünü veya hizmeti en uygun fiyatlarla ve en iyi koşularla almasını sağlamaktır. Kampanya hakkında geniş bilgi ve detay için Tıklayınız…

nt mağazaları Nt Mağazalarında Yıl Sonu Kampanyaları Türkiye Finans Happy Kartla

23 Kasım 2014
Okunma
bosluk

Padişah Mağazalarında Yıl Sonu Kampanyaları American Express Kartla

Halı sektörünün devlerinden biri olan kurulduğu zamandan bugüne müşterilerine kaliteli ürünler sunarak kurulduğu zamandan günümüze kadar adından çokça söz ettirmiş Padişah halı mağazalarında yıl sonu kampanyalarından bahsedeceğiz. Kampanya kapsamında 31 Aralık 2014 tarihine kadar Bonus üyesi Padişah Halı yetkili satıcılarından American Express kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerde artı taksit fırsatları sizleri bekliyor.

Belirtilen kampanya tarihine kadar Padişah yetkili satıcılarından 2 ila 3 arası seçmeli taksitli işlemlerinde  kartınıza ek olarak +6 taksit kampanyası eklenecektir. Yapacağınız alışverişlere +6 taksit fırsatıyla beraber toplam taksit sayısı 9 taksiti geçmeyecektir. Sitemizin amacı Padişah Halı mağazalarından ve bunun gibi bir çok mağazalarda yer alan yer alan kampanyalar, indirimler hakkında, taksitler gibi konularda bilgi vererek Kredi-kartlari.net kullanıcılarının aradığı ürünü veya hizmeti en uygun fiyatlarla ve en iyi koşularla almasını sağlamaktır. Kampanya hakkında geniş bilgi ve detay için Tıklayınız…

padişah Padişah Mağazalarında Yıl Sonu Kampanyaları American Express Kartla

23 Kasım 2014
Okunma
bosluk

Intersport Mağazalarında Yıl Sonu Kampanyaları Garanti Flexi Cardla

Dünyanın en büyük spor perakendecisi aralarında yer alan 43 ülkede 5.500’ün  üzerindeki mağazası ve 30.000’den  fazla ürün çeşidi ile spor tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Intersport mağazalarında Garanti Flexi kart sahiplerine özel kampanyalar başladı. Kampanya kapsamında 31 Aralık 2014 tarihine kadar İntersport mağazalarından yapacağınız alışverişlerde +5 taksit fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanyada 3 taksitli işlemlerde +5 taksit fırsatıyla beraber toplamda vade farksız peşin fiyatına 8 taksit fırsatı sizleri bekliyor. Kart sahipleri +5 taksiti istediği şekilde kullanabilecektir. Flexi kart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmesi için “EVET INTERSPORT” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kartınızın son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım SMS’nin sisteme ulaşmasından sonra yapılan işlemler dikkate alınacaktır.

Sitemizin amacı Intersport mağazalarında ve bunun gibi bir çok mağazalarda yer alan yer alan kampanyalar, indirimler hakkında, taksitler gibi konularda bilgi vererek Kredi-kartlari.net kullanıcılarının aradığı ürünü veya hizmeti en uygun fiyatlarla ve en iyi koşularla almasını sağlamaktır. Kampanya hakkında geniş bilgi ve detay için Tıklayınız…

intersport logo 300x90 Intersport Mağazalarında Yıl Sonu Kampanyaları Garanti Flexi Cardla

23 Kasım 2014
Okunma
bosluk

Dinarsu Halı Mağazalarında Yıl Sonu Kampanyaları Bonus Kartla

Dinarsu Halı temelleri 40 yılı aşkın bir zaman önce atılmış günümüzde Erdemoğlu Holding bünyesinde çalışmalarına devam eden Padişah Halı, Merinos Halı ve Efsane Halı gibi Türkiye’nin sayılı halı sektörü firmalarıyla aynı tezgahtan çıkmaktadır. Şimdi ise sizlere Dinarsu Halı mağazalarında 2014 yılı sonu kampanyalarından bahsedeceğiz. Kampanya kapsamında 31 Aralık 2014 tarihine kadar Bonus üyesi Dinarsu Halı yetkili satıcılarından Bonus kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerde artı taksit fırsatları sizleri bekliyor.

Belirtilen kampanya tarihine kadar Dinarsu Halı yetkili satıcılarından 2 ila 3 arası seçmeli taksitli işlemlerinde  kartınıza ek olarak +6 taksit kampanyası eklenecektir. Yapacağınız alışverişlere +6 taksit fırsatıyla beraber toplam taksit sayısı 9 taksiti geçmeyecektir. Sitemizin amacı Dinarsu Halı mağazalarından ve bunun gibi bir çok mağazalarda yer alan yer alan kampanyalar, indirimler hakkında, taksitler gibi konularda bilgi vererek Kredi-kartlari.net kullanıcılarının aradığı ürünü veya hizmeti en uygun fiyatlarla ve en iyi koşularla almasını sağlamaktır. Kampanya hakkında geniş bilgi ve detay için Tıklayınız…

dinarsu 300x88 Dinarsu Halı Mağazalarında Yıl Sonu Kampanyaları Bonus Kartla

23 Kasım 2014
Okunma
bosluk

Kırtasiye Ürünlerinde Şeker Bonus Kampanyaları

2014 yılının sonuna yaklaşırken şirketler ve öğrenciler için kırtasiye malzemelerinde yılın son fırsatları Şekerbank Bonus kart sahiplerini bekliyor. 21 Ağustos 2014 – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında Bonus üyesi kırtasiye sektöründeki Bonus üye işyerlerinden yapacağınız 50 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde +3 taksit fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 2 ila 6 arası taksitli işlemlerde geçerli olacak ve en fazla taksit sayısı 9 taksit olacaktır.

Bonus üyesi Kırtasiye sektöründeki mağazalarından yapacağınız alışverişlerde artı taksit kampanyasından yararlanabilmek için mağaza satış görevlisine bildirilmesi gerekmektedir. Ayrıca sanal pos cihazlarıyla yapacağınız alışverişlerde de sadece artı taksit uygulaması geçerli olacaktır.

Sitemizin amacı Kırtasiye mağazalarında ve bunun gibi bir çok mağazalarda yer alan yer alan kampanyalar, indirimler hakkında, taksitler gibi konularda bilgi vererek Kredi-kartlari.net kullanıcılarının aradığı ürünü veya hizmeti en uygun fiyatlarla ve en iyi koşularla almasını sağlamaktır. Kampanya hakkında geniş bilgi ve detay için Tıklayınız…

kırtasiye logo 300x199 Kırtasiye Ürünlerinde Şeker Bonus Kampanyaları

23 Kasım 2014
Okunma
bosluk

Merinos Mağazalarında Yıl Sonu Kampanyaları MilesandSmiles Kartla

40 yılı aşkın bir zamandır müşterilerine hizmet veren halıda bir dünya lideri olan Merinos mağazalarındaki yıl sonu kampanyalarından bahsedeceğiz. Kampanya kapsamında 31 Aralık 2014 tarihine kadar Bonus üyesi Merinos yetkili satıcılarından Miles&Smiles kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerde artı taksit fırsatları sizleri bekliyor.

Belirtilen kampanya tarihine kadar Merinos yetkili satıcılarından 2 ila 3 arası seçmeli taksitli işlemlerinde  kartınıza ek olarak +6 taksit kampanyası eklenecektir. Yapacağınız alışverişlere +6 taksit fırsatıyla beraber toplam taksit sayısı 9 taksiti geçmeyecektir. Sitemizin amacı Merinos Halı mağazalarından ve bunun gibi bir çok mağazalarda yer alan yer alan kampanyalar, indirimler hakkında, taksitler gibi konularda bilgi vererek Kredi-kartlari.net kullanıcılarının aradığı ürünü veya hizmeti en uygun fiyatlarla ve en iyi koşularla almasını sağlamaktır. Kampanya hakkında geniş bilgi ve detay için Tıklayınız…

merinos2 Merinos Mağazalarında Yıl Sonu Kampanyaları MilesandSmiles Kartla

23 Kasım 2014
Okunma
bosluk

Tekzen Yapı Marketlerinde Yıl Sonu Kampanyaları Garanti Bonus Kartla

Mobilya ve Ev dekorasyonu, Bahçe ve İnşaat malzemeleri, Isıtma ve Soğutma sektörü tüm paraçaları, Beyaz Eşya, Hırdavat ve El Aleti gibi milyonlarca ürünün satıldığı Türkiye’nin %100 yerli Yapı Marketi olan Tekzen Yapı marketlerinde 2014 yılının son kampanyası Garanti Bonus kartla sizleri bekliyor.

Kampanya kapsamında 30 Kasım 2014 tarihine kadar Bonus program üyesi Tekzen Yapı marketleri mağazalarından yapacağınız 100 TL ve üzeri taksitli işlemlerde +4 taksit daha eklenerek toplamda peşin fiyatına 7 taksit fırsatı sizleri bekliyor. Sizlerde 7 taksit fırsatından yararlanmak istiyorsanız mağaza satış görevlisi POS üzerinden 3 taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine 7 taksit olarak yansıtılacaktır. Bunun dışındakilerde ise artı taksit uygulaması olmayacaktır.

Sitemizin amacı Tekzen Yağı Marketlerinde ve bunun gibi bir çok mağazalarda yer alan yer alan kampanyalar, indirimler hakkında, taksitler gibi konularda bilgi vererek Kredi-kartlari.net kullanıcılarının aradığı ürünü veya hizmeti en uygun fiyatlarla ve en iyi koşularla almasını sağlamaktır. Kampanya hakkında geniş bilgi ve detay için Tıklayınız…

 

tekzen 300x168 Tekzen Yapı Marketlerinde Yıl Sonu Kampanyaları Garanti Bonus Kartla

22 Kasım 2014
Okunma
bosluk

Daikin Bayilerinde Taksit Fırsatları Garanti Flexi Kartla

Isıtma ve Soğutma sektörü ve kombi firmalarında yıl sonu kampanyaları peş peşe geldi. Sektöründe 60 yıllık tecrübesiyle bir japon harikası olan her zaman yeniliklere öncülük etmiş dünyanın öncü firmalarından biri olan Daikin bayilerinde 2014 yılının son kampanyası. 30 Kasım 2014 tarihine kadar Garanti Flexi kartınızla Bonus üyesi Daikin bayilerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde +4 taksit fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında +4 taksit fırsatıyla toplamda peşin fiyatına vade farksız 9 taksit fırsatı sizleri bekliyor.

+4 Taksit kampanyasından yararlanabilmek için harcamaların Daikin bayisi olarak tanımlanmış olan Bonus üyesi pos cihazından yapılması ayrıca 100 TL ve üzeri olması gerekmektedir. Aksi taktirde artı taksit kampanyasından yararlanamazsınız. Flexi kart sahiplerinin artı taksit kampanyasından yararlanabilmesi için alışverişe başlamadan önce “ EVET DAIKIN” yazıp bir boşluk bırakarak kartınızın son altı hanesini de ekleyerek 3340‘a SMS göndermeniz gerekmektedir.

Sitemizin amacı Ferroli bayilerinden ve bunun gibi bir çok mağazalarda yer alan yer alan kampanyalar, indirimler hakkında, taksitler gibi konularda bilgi vererek Kredi-kartlari.net kullanıcılarının aradığı ürünü veya hizmeti en uygun fiyatlarla ve en iyi koşularla almasını sağlamaktır. Kampanya hakkında geniş bilgi ve detay için Tıklayınız…

daikin logo Daikin Bayilerinde Taksit Fırsatları Garanti Flexi Kartla

22 Kasım 2014
Okunma
bosluk