Opet ve Sunpet İstasyonları Bonus Kampanyaları

Opet ve Sunpet İstasyonları Bonus Kampanyaları

15 Temmuz 2014 tarihine kadar Bonus üyesi Opet ve Sunpet istasyonlarında farklı farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 adet 75 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz harcamalarında anında 25 TL bonus yada indirim sizleri bekliyor. Kazandığınız indirimleri hemen bonusları ise Garanti kredi kartları 22 Temmuz- 05 ağustos tarihleri arasında akaryakıt ve otogaz alımlarında diğer banka bonus kart kullanıcıları ise aynı tarih aralığında Opet ve Sunpet istasyonlarında yaptıkları harcamalarda indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartların ekstresine yansıtılacaktır.

Kampanyaya katılan kredi kartlarından bahsedecek olursak; Garanti Bonus, Flexi, Money Bonus, Bonus Flexi, Bonus Genç ,Paracard, ticari kartlar ve DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus kartları dahildir.

Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken harcama yapmadan önce Garanti Bonus sahipleri 3340′a, Deniz Bonus sahipleri 3280′e, TEB Bonus sahipleri 4616′ya, Şeker Bonus sahipleri 7353′e, ING Bonus sahipleri 2205′e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442′ye, Burgan Bonus sahipleri 8222′ye, ABank Bonus sahipleri 4055′e, Tekstilbank Bonus sahipleri 05327524404′e SMS göndermelidir. PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir. Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi Card sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için “EVET OPET” yazıp kartlarının son 6 hanelerini 3340′a göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce mesajların sisteme ulaşması gerekmektedir. Katılım ücreti Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genc kartlar için kampanya katılım ücreti 3,99TL’dir. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. Kampanya için son gün15 Temmuz 2014 olup kampanya hakkında geniş bilgi ve ayrıntılar için Tıklayınız…

 

op

10 Haziran 2014
Okunma
bosluk

Ziraat Maximum Karta BP İstasyonlarında Bedava Akaryakıt

Ziraat Maximum Karta BP İstasyonlarında Bedava Akaryakıt

 

Evet yanlış duymadınız tam 25 TL bedava akaryakıt yada otogaz. Nasıl mı? 16 Nisan 2014 – 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında anlaşmalı BP istasyonlarından tek seferde ve farklı farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz harcamalarınıza anında yine BP istasyonlarında kullanabileceğiniz tam 25 TL maxipuan hediye. Yapmanız gereken tek şey “BP” yazıp bir boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini bankadaki kayıtlı olan cep telefonunuzla 4747′ye mesaj atmak.

Kampanyadan kazanmış olduğunuz maxipuanlar kampanya bitimi sonrasında 7 iş günü içerisinde kartınıza yüklenecek ve maxipuanları en son kullanım tarihiniz 19 Haziran 2014 olarak gerçekleşecektir. Kampanyadan yararlanabilmeniz için kartınızın Ziraat maximum pos cihazlarından gerçekleşmesi gerekmekte, aynı gün yapılan harcamalarda biri geçerli olacak ve akaryakıt ve otogaz alımlarında geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında şirket kredi kartları ve maxipuan harcamaları kampanyaya dahil olmayıp, kampanya kredi kartı bazında değil müşteri bazında olacaktır. Bu ne demektir. Bir kişiye ait birden fazla Maximum kartlarda sadece biri geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında Ziraat Maximum kartla İş bankası Maximum kartla yapılan alışverişler birleştirilememektedir. SMS gönderim ücretine gelecek olursak kendi tarifeniz üzerinden  kısa mesaj olarak ücretlendirme yapılacaktır.

 

bp maximum

26 Nisan 2014
Okunma
bosluk

Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemelerinde AsyaCard Kampanyaları

Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemelerinde AsyaCard Kampanyaları

 

Yeni bir yıl ve yeni ödemeler kapımızda. Araç sahiplerini ilgilendiren bir kampanyadan bahsedeceğiz. Senede iki taksit olarak ödenen ve bunlardan ilkini ocak ayında ödeyeceğimiz olan MTV yani motorlu taşıtlar vergisi kampanyası. Kampanya 01 Ocak 2014 – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında Mtv ödemesini İnternet veya Asya Cep Şubesinden yapın, 100 TL ve üzeri akaryakıt harcamanız da tam 10 TL si hediye. Üstelik yapacağınız Mtv ödemeleri de 6 taksit fırsatıyla sizleri bekliyor. Unutmayın Kampanya için son gün 31 Ocak. Kampanya hakkında geniş bilgi detaylar ve nasıl yararlanabileceğinizi öğrenmek için AsyaCard kampanyalar sitesini yada kampanya ayrıntılarını inceleyebilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanyadan sadece Bireysel müşteriler faydalanabilmektedir. Şirket kartları /Ticari/Business kartlar ile yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • 10 TL akaryakıt kampanyasından, MTV ödemesini 01 Ocak 2014 ile 31 Ocak 2014 saat :23:59 tarihleri arasında Bank Asya kredi kartı ile internet veya Cep Şubemizden ödeyen ilk 10.000 kişi faydalanabilecektir. 
 • MTV ödemesini Bank Asya kredi kartı ile İnternet Şubesi, Cep Şube, Alo Asya, www.gib.gov.tr ve şubelerimiz kanalı ile yapan müşterilerin tümü 6 taksit kampanyasından faydalanacaktır.
 • Kazanan müşteriler 01 Şubat 2014 ile 10 Şubat 2014 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri akaryakıt harcamasını yapmış olması gerekmektedir.Bu tarihler dışında yapılan akaryakıt harcamaları kampanya kapsamı dışında kalacaktır.
 • Kampanyadan bir müşteri yalnızca bir defa faydalanabilir.
 • Kampanya dan sadece Asıl ve asıl kartın kendi adına olan Ek kartları faydalanabilir.
 • 100 TL ve üzeri harcamanın tamamının tek karttan ve tek seferde yapılması gerekmektedir.
 • Akaryakıt harcaması yapılan pos cihazında Bank Asya zorunluluğu aranmamaktadır.
 • 100 TL ve üzeri harcamanın hem asıl hem kendi adına ek karttan yapılması durumunda iade işlemi ilk akaryakıt alışverişi yapan karta olmalıdır.
 • 10 TL lik iade 12 Şubat 2014 tarihinde akaryakıt harcaması yapılan kredi kartına yapılacaktır.Bu tarihte ilgili kartın kullanıma açık olması gerekmektedir.
 • Personelimiz kampanya kapsamı dışındadır.
 • Asya Katılım Bankası A.Ş., kullanıcılarına duyurmak koşuluyla, kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı belirlenen tarihten önce durdurma hakkına sahiptir.

Nasıl Faydalanabilirim

 • Belirtilen tarihler arasında BankAsya İnternet veya Cep Şube üzerinden MTV ödemesi yapılır.
 • 1 Gün sonra kampanyaya dahil olunduğuna dair SMS gelir.
 • 01 Şubat 2014 ile 10 Şubat 2014 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri akaryakıt harcaması yapılır.
 • 12 Şubat 2014 tarihinde ilgili karta iade yapılır.İade işlemi kesilecek olan ilk ekstrede “MTV Akaryakıt Kampanya İadesi” olarak görüntülenir.

 

 

AsyaCard

11 Ocak 2014
Okunma
bosluk

Garanti MilesandSmiles Card’la Petrol Ofisi İstasyonlarında Bedava Akaryakıt ve Otogaz

Garanti MilesandSmiles Card’la Petrol Ofisi İstasyonlarında Bedava Akaryakıt ve Otogaz

Petrol Ofisi istasyonlarında 2013 yılının son kampanyası Garanti Miles&Smiles cardla sizleri bekliyor. Garanti Miles&Smiles cardınızla 15 Kasım 2013 – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol ofisi istasyonlarından ayrı ayrı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 defa 100,00 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımlarında 40,00 TL bonus/indirim sizlere hediye. Bir sürpriz de sizlere Positive card’dan hediye. Eğerki bonus kartınızla positive kartınızla eleştirmişseniz 40,00 TL değil 50,00 TL kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Önce POAŞ yazıp, 3340′a SMS gönderin, sonra harcamaya başlayın. Unutmayın kampanya için son gün 31 Aralık. Kampanya hakkında geniş bilgi ve ayrıntılar için Kampanya detaylarını inceleyebilir, bedava akaryakıt ve otogaz kazanma şansını kaçırmazsınız.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 15 Kasım – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında Bonus üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Kampanyada yapılan 4 defa 100 TL ve üzeri işlem 40 TL bonus / indirim kazanacaktır.
 • Kampanyaya Bonus kartla eşleştirilmiş Positive Card’la harcamadan önce ODEGEC yazıp 3340′a SMS atarak katılanlar,4 defa 100 TL ve üzeri harcamalarında 50 TL Bonus kazanacaklardır.
 • Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 50 TL bonus/indirim kazanabilir.
 • Kazanılan bonus 8-18 Ocak 2014 tarihleri arası sadece Bonus üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.
 • Diğer banka Bonus kartları, 8-18 Ocak 2014 tarihleri arasında Bonus üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.
 • Miles&Smiles Kredi Kartları 40TL indirim alacak ve bu indirim 8 Ocak 2014 tarihinde harcama yapılan karta yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya Bonus, Flexi, Money Visa ve Miles&Smiles kredi kartları, ticari kartlar ve diğer banka Bonus kartları dahil, taksitli işlemler, ekspress limit, bonus kullanımları ve mail order işlemleri dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bankası kart sahipleri “POAS” yazıp 3340′a, Deniz Bonus sahipleri 3280′e, TEB Bonus sahipleri 4616′ya, Şeker Bonus sahipleri 7353′e, ING Bonus sahipleri 2205′e, Türkiye Finans Happy sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442′ye, Burgan Bonus sahipleri 8222′ye, ABank Bonus sahipleri 4055′e, Tekstilbank Bonus sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 05327524404′e SMS göndermelidir. PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
 • Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyaya katılım için harcamadan önce BENZINPO, Bonus’la eşleştirilmiş Positive Card için harcamadan önce ODEGEC yazıp 3340′a SMS göndermelidir.
 • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genc Card’lar kampanyaya katılım için EVET POAS yazıp, bir boşluk bırakılıp kartin son 6 hanesiyle beraber 3340′a sms göndermelidir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 4,99TL’dir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money Visa ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak,-en fazla 40 TL olmak üzere-ikinci defa bonus kazanabilirler. Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
 • Gönderilen SMS ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
 • Bonus kartla eşleştirilmiş Positive Card’la kampanyaya katılanlar 50 TL bonus kazanıyor olacaktır. Yalnızca Bonus’la eşleştirilmiş Positive Card harcamaları kampanyaya dahildir.

petrol ofisi

24 Aralık 2013
Okunma
bosluk

Garanti Bonus Card’la Petrol Ofisi İstasyonlarında Bedava Akaryakıt ve Otogaz

Garanti Bonus Card’la Petrol Ofisi İstasyonlarında Bedava Akaryakıt ve Otogaz

Petrol Ofisi istasyonlarında 2013 yılının son kampanyası Garanti Bonus cardla sizleri bekliyor. Garanti Bonus cardınızla 15 Kasım 2013 – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol ofisi istasyonlarından ayrı ayrı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 defa 100,00 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımlarında 40,00 TL bonus/indirim sizlere hediye. Bir sürpriz de sizlere Positive card’dan hediye. Eğerki bonus kartınızla positive kartınızla eleştirmişseniz 40,00 TL değil 50,00 TL kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Önce POAŞ yazıp, 3340′a SMS gönderin, sonra harcamaya başlayın. Unutmayın kampanya için son gün 31 Aralık. Kampanya hakkında geniş bilgi ve ayrıntılar için Kampanya detaylarını inceleyebilir, bedava akaryakıt ve otogaz kazanma şansını kaçırmazsınız.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 15 Kasım – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında Bonus üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Kampanyada yapılan 4 defa 100 TL ve üzeri işlem 40 TL bonus / indirim kazanacaktır.
 • Kampanyaya Bonus kartla eşleştirilmiş Positive Card’la harcamadan önce ODEGEC yazıp 3340′a SMS atarak katılanlar,4 defa 100 TL ve üzeri harcamalarında 50 TL Bonus kazanacaklardır.
 • Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 50 TL bonus/indirim kazanabilir.
 • Kazanılan bonus 8-18 Ocak 2014 tarihleri arası sadece Bonus üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.
 • Diğer banka Bonus kartları, 8-18 Ocak 2014 tarihleri arasında Bonus üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.
 • Miles&Smiles Kredi Kartları 40TL indirim alacak ve bu indirim 8 Ocak 2014 tarihinde harcama yapılan karta yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya Bonus, Flexi, Money Visa ve Miles&Smiles kredi kartları, ticari kartlar ve diğer banka Bonus kartları dahil, taksitli işlemler, ekspress limit, bonus kullanımları ve mail order işlemleri dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bankası kart sahipleri “POAS” yazıp 3340′a, Deniz Bonus sahipleri 3280′e, TEB Bonus sahipleri 4616′ya, Şeker Bonus sahipleri 7353′e, ING Bonus sahipleri 2205′e, Türkiye Finans Happy sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442′ye, Burgan Bonus sahipleri 8222′ye, ABank Bonus sahipleri 4055′e, Tekstilbank Bonus sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 05327524404′e SMS göndermelidir. PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
 • Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyaya katılım için harcamadan önce BENZINPO, Bonus’la eşleştirilmiş Positive Card için harcamadan önce ODEGEC yazıp 3340′a SMS göndermelidir.
 • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genc Card’lar kampanyaya katılım için EVET POAS yazıp, bir boşluk bırakılıp kartin son 6 hanesiyle beraber 3340′a sms göndermelidir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 4,99TL’dir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money Visa ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak,-en fazla 40 TL olmak üzere-ikinci defa bonus kazanabilirler. Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
 • Gönderilen SMS ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
 • Bonus kartla eşleştirilmiş Positive Card’la kampanyaya katılanlar 50 TL bonus kazanıyor olacaktır. Yalnızca Bonus’la eşleştirilmiş Positive Card harcamaları kampanyaya dahildir.

 

 

petrol ofisi

20 Aralık 2013
Okunma
bosluk

Deniz Bonus Card’la Petrol Ofisi İstasyonlarında Bedava Akaryakıt ve Otogaz

Deniz Bonus Card’la Petrol Ofisi İstasyonlarında Bedava Akaryakıt ve Otogaz

Petrol Ofisi istasyonlarında 2013 yılının son kampanyası Deniz Bonus cardla sizleri bekliyor. Deniz Bonus cardınızla 15 Kasım 2013 – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol ofisi istasyonlarından ayrı ayrı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 defa 100,00 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımlarında 40,00 TL bonus/indirim sizlere hediye. Bir sürpriz de sizlere Positive card’dan hediye. Eğerki bonus kartınızla positive kartınızla eleştirmişseniz 40,00 TL değil 50,00 TL kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Önce POAŞ yazıp, 3340′a SMS gönderin, sonra harcamaya başlayın. Unutmayın kampanya için son gün 31 Aralık. Kampanya hakkında geniş bilgi ve ayrıntılar için Kampanya detaylarını inceleyebilir, bedava akaryakıt ve otogaz kazanma şansını kaçırmazsınız.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 15 Kasım – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında Bonus üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Kampanyada yapılan 4 defa 100 TL ve üzeri işlem 40 TL bonus / indirim kazanacaktır.
 • Kampanyaya Bonus kartla eşleştirilmiş Positive Card’la harcamadan önce ODEGEC yazıp 3340′a SMS atarak katılanlar,4 defa 100 TL ve üzeri harcamalarında 50 TL Bonus kazanacaklardır.
 • Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 50 TL bonus/indirim kazanabilir.
 • Kazanılan bonus 8-18 Ocak 2014 tarihleri arası sadece Bonus üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.
 • Diğer banka Bonus kartları, 8-18 Ocak 2014 tarihleri arasında Bonus üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.
 • Miles&Smiles Kredi Kartları 40TL indirim alacak ve bu indirim 8 Ocak 2014 tarihinde harcama yapılan karta yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya Bonus, Flexi, Money Visa ve Miles&Smiles kredi kartları, ticari kartlar ve diğer banka Bonus kartları dahil, taksitli işlemler, ekspress limit, bonus kullanımları ve mail order işlemleri dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bankası kart sahipleri “POAS” yazıp 3340′a, Deniz Bonus sahipleri 3280′e, TEB Bonus sahipleri 4616′ya, Şeker Bonus sahipleri 7353′e, ING Bonus sahipleri 2205′e, Türkiye Finans Happy sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442′ye, Burgan Bonus sahipleri 8222′ye, ABank Bonus sahipleri 4055′e, Tekstilbank Bonus sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 05327524404′e SMS göndermelidir. PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
 • Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyaya katılım için harcamadan önce BENZINPO, Bonus’la eşleştirilmiş Positive Card için harcamadan önce ODEGEC yazıp 3340′a SMS göndermelidir.
 • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genc Card’lar kampanyaya katılım için EVET POAS yazıp, bir boşluk bırakılıp kartin son 6 hanesiyle beraber 3340′a sms göndermelidir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 4,99TL’dir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money Visa ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak,-en fazla 40 TL olmak üzere-ikinci defa bonus kazanabilirler. Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
 • Gönderilen SMS ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
 • Bonus kartla eşleştirilmiş Positive Card’la kampanyaya katılanlar 50 TL bonus kazanıyor olacaktır. Yalnızca Bonus’la eşleştirilmiş Positive Card harcamaları kampanyaya dahildir.

petrol ofisi

19 Aralık 2013
Okunma
bosluk

Garanti Money Visa Card’la Petrol Ofisi İstasyonlarında Bedava Akaryakıt ve Otogaz

Garanti Money Visa Card’la Petrol Ofisi İstasyonlarında Bedava Akaryakıt ve Otogaz

Petrol Ofisi istasyonlarında 2013 yılının son kampanyası Garanti Money cardla sizleri bekliyor. Garanti Money cardınızla 15 Kasım 2013 – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol ofisi istasyonlarından ayrı ayrı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 defa 100,00 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımlarında 40,00 TL bonus/indirim sizlere hediye. Bir sürpriz de sizlere Positive card’dan hediye. Eğerki bonus kartınızla positive kartınızla eleştirmişseniz 40,00 TL değil 50,00 TL kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Önce POAŞ yazıp, 3340′a SMS gönderin, sonra harcamaya başlayın. Unutmayın kampanya için son gün 31 Aralık. Kampanya hakkında geniş bilgi ve ayrıntılar için Kampanya detaylarını inceleyebilir, bedava akaryakıt ve otogaz kazanma şansını kaçırmazsınız.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 15 Kasım – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında Bonus üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Kampanyada yapılan 4 defa 100 TL ve üzeri işlem 40 TL bonus / indirim kazanacaktır.
 • Kampanyaya Bonus kartla eşleştirilmiş Positive Card’la harcamadan önce ODEGEC yazıp 3340′a SMS atarak katılanlar,4 defa 100 TL ve üzeri harcamalarında 50 TL Bonus kazanacaklardır.
 • Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 50 TL bonus/indirim kazanabilir.
 • Kazanılan bonus 8-18 Ocak 2014 tarihleri arası sadece Bonus üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.
 • Diğer banka Bonus kartları, 8-18 Ocak 2014 tarihleri arasında Bonus üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.
 • Miles&Smiles Kredi Kartları 40TL indirim alacak ve bu indirim 8 Ocak 2014 tarihinde harcama yapılan karta yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya Bonus, Flexi, Money Visa ve Miles&Smiles kredi kartları, ticari kartlar ve diğer banka Bonus kartları dahil, taksitli işlemler, ekspress limit, bonus kullanımları ve mail order işlemleri dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bankası kart sahipleri “POAS” yazıp 3340′a, Deniz Bonus sahipleri 3280′e, TEB Bonus sahipleri 4616′ya, Şeker Bonus sahipleri 7353′e, ING Bonus sahipleri 2205′e, Türkiye Finans Happy sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442′ye, Burgan Bonus sahipleri 8222′ye, ABank Bonus sahipleri 4055′e, Tekstilbank Bonus sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 05327524404′e SMS göndermelidir. PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
 • Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyaya katılım için harcamadan önce BENZINPO, Bonus’la eşleştirilmiş Positive Card için harcamadan önce ODEGEC yazıp 3340′a SMS göndermelidir.
 • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genc Card’lar kampanyaya katılım için EVET POAS yazıp, bir boşluk bırakılıp kartin son 6 hanesiyle beraber 3340′a sms göndermelidir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 4,99TL’dir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money Visa ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak,-en fazla 40 TL olmak üzere-ikinci defa bonus kazanabilirler. Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
 • Gönderilen SMS ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
 • Bonus kartla eşleştirilmiş Positive Card’la kampanyaya katılanlar 50 TL bonus kazanıyor olacaktır. Yalnızca Bonus’la eşleştirilmiş Positive Card harcamaları kampanyaya dahildir.

petrol ofisi

15 Aralık 2013
Okunma
bosluk

Ing Bonus Card’la Petrol Ofisi İstasyonlarında Bedava Akaryakıt ve Otogaz

Ing Bonus Card’la Petrol Ofisi İstasyonlarında Bedava Akaryakıt ve Otogaz

Petrol Ofisi istasyonlarında 2013 yılının son kampanyası Ing Bonus cardla sizleri bekliyor. Ing Bonus cardınızla 15 Kasım 2013 – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol ofisi istasyonlarından ayrı ayrı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 defa 100,00 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımlarında 40,00 TL bonus/indirim sizlere hediye. Bir sürpriz de sizlere Positive card’dan hediye. Eğerki bonus kartınızla positive kartınızla eleştirmişseniz 40,00 TL değil 50,00 TL kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Önce POAŞ yazıp, 3340′a SMS gönderin, sonra harcamaya başlayın. Unutmayın kampanya için son gün 31 Aralık. Kampanya hakkında geniş bilgi ve ayrıntılar için Kampanya detaylarını inceleyebilir, bedava akaryakıt ve otogaz kazanma şansını kaçırmazsınız.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 15 Kasım – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında Bonus üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Kampanyada yapılan 4 defa 100 TL ve üzeri işlem 40 TL bonus / indirim kazanacaktır.
 • Kampanyaya Bonus kartla eşleştirilmiş Positive Card’la harcamadan önce ODEGEC yazıp 3340′a SMS atarak katılanlar,4 defa 100 TL ve üzeri harcamalarında 50 TL Bonus kazanacaklardır.
 • Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 50 TL bonus/indirim kazanabilir.
 • Kazanılan bonus 8-18 Ocak 2014 tarihleri arası sadece Bonus üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.
 • Diğer banka Bonus kartları, 8-18 Ocak 2014 tarihleri arasında Bonus üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.
 • Miles&Smiles Kredi Kartları 40TL indirim alacak ve bu indirim 8 Ocak 2014 tarihinde harcama yapılan karta yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya Bonus, Flexi, Money Visa ve Miles&Smiles kredi kartları, ticari kartlar ve diğer banka Bonus kartları dahil, taksitli işlemler, ekspress limit, bonus kullanımları ve mail order işlemleri dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bankası kart sahipleri “POAS” yazıp 3340′a, Deniz Bonus sahipleri 3280′e, TEB Bonus sahipleri 4616′ya, Şeker Bonus sahipleri 7353′e, ING Bonus sahipleri 2205′e, Türkiye Finans Happy sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442′ye, Burgan Bonus sahipleri 8222′ye, ABank Bonus sahipleri 4055′e, Tekstilbank Bonus sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 05327524404′e SMS göndermelidir. PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
 • Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyaya katılım için harcamadan önce BENZINPO, Bonus’la eşleştirilmiş Positive Card için harcamadan önce ODEGEC yazıp 3340′a SMS göndermelidir.
 • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genc Card’lar kampanyaya katılım için EVET POAS yazıp, bir boşluk bırakılıp kartin son 6 hanesiyle beraber 3340′a sms göndermelidir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 4,99TL’dir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money Visa ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak,-en fazla 40 TL olmak üzere-ikinci defa bonus kazanabilirler. Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
 • Gönderilen SMS ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
 • Bonus kartla eşleştirilmiş Positive Card’la kampanyaya katılanlar 50 TL bonus kazanıyor olacaktır. Yalnızca Bonus’la eşleştirilmiş Positive Card harcamaları kampanyaya dahildir.

petrol ofisi

15 Aralık 2013
Okunma
bosluk

Burgan Bonus Card’la Petrol Ofisi İstasyonlarında Bedava Akaryakıt ve Otogaz

Burgan Bonus Card’la Petrol Ofisi İstasyonlarında Bedava Akaryakıt ve Otogaz

Petrol Ofisi istasyonlarında 2013 yılının son kampanyası Burgan Bonus cardla sizleri bekliyor. Burgan Bonus cardınızla 15 Kasım 2013 – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol ofisi istasyonlarından ayrı ayrı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 defa 100,00 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımlarında 40,00 TL bonus/indirim sizlere hediye. Bir sürpriz de sizlere Positive card’dan hediye. Eğerki bonus kartınızla positive kartınızla eleştirmişseniz 40,00 TL değil 50,00 TL kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Önce POAŞ yazıp, 3340′a SMS gönderin, sonra harcamaya başlayın. Unutmayın kampanya için son gün 31 Aralık. Kampanya hakkında geniş bilgi ve ayrıntılar için Kampanya detaylarını inceleyebilir, bedava akaryakıt ve otogaz kazanma şansını kaçırmazsınız.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 15 Kasım – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında Bonus üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Kampanyada yapılan 4 defa 100 TL ve üzeri işlem 40 TL bonus / indirim kazanacaktır.
 • Kampanyaya Bonus kartla eşleştirilmiş Positive Card’la harcamadan önce ODEGEC yazıp 3340′a SMS atarak katılanlar,4 defa 100 TL ve üzeri harcamalarında 50 TL Bonus kazanacaklardır.
 • Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 50 TL bonus/indirim kazanabilir.
 • Kazanılan bonus 8-18 Ocak 2014 tarihleri arası sadece Bonus üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.
 • Diğer banka Bonus kartları, 8-18 Ocak 2014 tarihleri arasında Bonus üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.
 • Miles&Smiles Kredi Kartları 40TL indirim alacak ve bu indirim 8 Ocak 2014 tarihinde harcama yapılan karta yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya Bonus, Flexi, Money Visa ve Miles&Smiles kredi kartları, ticari kartlar ve diğer banka Bonus kartları dahil, taksitli işlemler, ekspress limit, bonus kullanımları ve mail order işlemleri dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bankası kart sahipleri “POAS” yazıp 3340′a, Deniz Bonus sahipleri 3280′e, TEB Bonus sahipleri 4616′ya, Şeker Bonus sahipleri 7353′e, ING Bonus sahipleri 2205′e, Türkiye Finans Happy sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442′ye, Burgan Bonus sahipleri 8222′ye, ABank Bonus sahipleri 4055′e, Tekstilbank Bonus sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 05327524404′e SMS göndermelidir. PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
 • Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyaya katılım için harcamadan önce BENZINPO, Bonus’la eşleştirilmiş Positive Card için harcamadan önce ODEGEC yazıp 3340′a SMS göndermelidir.
 • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genc Card’lar kampanyaya katılım için EVET POAS yazıp, bir boşluk bırakılıp kartin son 6 hanesiyle beraber 3340′a sms göndermelidir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 4,99TL’dir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money Visa ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak,-en fazla 40 TL olmak üzere-ikinci defa bonus kazanabilirler. Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
 • Gönderilen SMS ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
 • Bonus kartla eşleştirilmiş Positive Card’la kampanyaya katılanlar 50 TL bonus kazanıyor olacaktır. Yalnızca Bonus’la eşleştirilmiş Positive Card harcamaları kampanyaya dahildir.

petrol ofisi

14 Aralık 2013
Okunma
bosluk

Facebook’da Beğen