Miele Ev Aletleri Mağazaları Advantage Kart Kampanyaları

Miele Ev Aletleri Mağazaları Advantage Kart Kampanyaları

Alman kalitesi ile estetiği bir arada buluşturarak sizlere beyaz eşya sektöründe 115 yılı aşkın tecrübesiyle ev aletleri, ankastre pişirme cihazları ve endüstriyel mutfak ekipmanlarını müşterilerine sunan Miele mağazalarında Hsbc Advantage kart sahiplerini muhteşem kampanyalar bekliyor.

Kampanya kapsamında 31 Temmuz 2014 tarihine kadar Hsbc Advantage üyesi Miele Mağazalarından yapacağınız taksitli alışverişlerde +4 taksit fırsatı Advantage sahiplerini bekliyor. Kampanyaya ticari kartlar dahil olmayıp Concept kartlar için artı taksit kampanyalarına katılım ücreti 4 TL’dir. Uygulanacak artı taksit sayısı ile birlikte toplamda 9 taksit ile sınırlıdır. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır.

Sizlerde sitemizden en güncel kampanyalar ve ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilir, aradığınız ürünü ve hizmeti en uygun fiyata satın alabilirsiniz. Kampanya için son gün 31 Temmuz 2014 olup kampanya hakkında geniş bilgi ve detaylar için lütfen Tıklayınız…

 

 

miele

22 Temmuz 2014
Okunma
bosluk

Profilo Beyaz Eşya Mağazaları Advantage Kart Kampanyaları

Profilo Beyaz Eşya Mağazaları Advantage Kart Kampanyaları

Beyaz eşyadan küçük ev aletlerine kadar üretimi ve pazarlaması kendisi tarafından yapılan Türkiye’nin öncü firmalarından biri olan Profilo mağazalarında Advantage card sahiplerine özel kampanyalar sizleri bekliyor.

Kampanya kapsamında 31 Temmuz 2014 tarihine kadar Hsbc Advantage üyesi Profilo mağazalarından yapacağınız taksitli alışverişlerde +4 taksit fırsatı Advantage sahiplerini bekliyor. Kampanyaya ticari kartlar dahil olmayıp Concept kartlar için artı taksit kampanyalarına katılım ücreti 4 TL’dir. Uygulanacak artı taksit sayısı ile birlikte toplamda 9 taksit ile sınırlıdır. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır.

Sizlerde sitemizden en güncel kampanyalar ve ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilir, aradığınız ürünü ve hizmeti en uygun fiyata satın alabilirsiniz. Kampanya için son gün 31 Temmuz 2014 olup kampanya hakkında geniş bilgi ve detaylar için lütfen Tıklayınız…

 

profilo

22 Temmuz 2014
Okunma
bosluk

Samsung Beyaz Eşya Mağazaları Advantage Kart Kampanyaları

Samsung Beyaz Eşya Mağazaları Advantage Kart Kampanyaları

75 yılı aşkın bir zamandır elektronik alanda Dünya liderleri arasında yerini almış kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle elektroniğin yanı sıra ağır sanayi, kimyasallar finansal hizmetler gibi bir çok alanda yatırıma sahip Samsung mağazalarında Advantage kart kampanyaları sizleri bekliyor.

Kampanya kapsamında 31 Temmuz 2014 tarihine kadar Hsbc Advantage üyesi Samsung mağazalarından yapacağınız taksitli alışverişlerde +4 taksit fırsatı Advantage sahiplerini bekliyor. Kampanyaya ticari kartlar dahil olmayıp Concept kartlar için artı taksit kampanyalarına katılım ücreti 4 TL’dir. Uygulanacak artı taksit sayısı ile birlikte toplamda 9 taksit ile sınırlıdır. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır.

Sizlerde sitemizden en güncel kampanyalar ve ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilir, aradığınız ürünü ve hizmeti en uygun fiyata satın alabilirsiniz. Kampanya için son gün 31 Temmuz 2014 olup kampanya hakkında geniş bilgi ve detaylar için lütfen Tıklayınız…

 

 

samsung

22 Temmuz 2014
Okunma
bosluk

World Card’dan Yaz Coşkusu Sizleri Bekliyor

World Card’dan Yaz Coşkusu Sizleri Bekliyor

World kart sahiplerine tam 50 TL wordlpuan hediye. Peki nasıl mı? Hemen açıklayalım. Kampanyadan 30 Haziran 2014 tarihine kadar gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, elektronik market ve beyaz eşya sektörlerindeki World Üye İşyerleri’nde yapacağınız alışverişlerde ayrı ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 5 adet 100 TL ve üzerindeki alışveriş sonunda 50 TL Worldpuan kazanılacaktır. Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez yararlanabilir ve 50 TL Worldpuan kazanabilir.

Kampanyaya katılan kredi kartları ise; Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel banka kartları (ticari kartlar hariç), Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar ile yapılacak alışverişler dahil olup nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve Worldpuan kullanımı işlemleri dahil değildir. Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir. Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet siteleri kampanyaya dahildir. Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanyaya katılabilmek için yapmanız gereken tek şey KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 3160′a gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 8 Temmuz 2014 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 21 Temmuz 2014’tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 22 Temmuz 2014′te geri alınacaktır. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar banka kartlarına 16 Temmuz 2014 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık banka kartı olması durumunda yüklenecektir. SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,5 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL’dir. Vakıfbank Worldcard sahipleri 6635′e SMS göndermelidir.

Kampanyaya World, adios ve Play Facebook sayfaları üzerinden de katılım sağlanabilecektir. Banka kartları için SMS katılımı veya Facebook üzerinden katılım yapılması gerekmemektedir. Taksit yapılabilen sektörlerde taksitçi kart ile yapılan her bir 100 TL ve üzeri işlem için uygulanan ek taksit tutarına bağlı olarak taksitlendirme işlem ücreti (%5 BSMV ve %15 KKDF dahil) alınacaktır. Ek 3 taksit için işlem tutarının %2,40’ı, ek 2 taksit için işlem tutarının %1,60’ı, ek 1 taksit için işlem tutarının %0,80’i Taksitlendirme İşlem Ücreti olarak alınacaktır. Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.

Seçili internet siteleri için Tıklayınız.

Kampanyaya katılabilmek için Tıklayınız.

 

world yaz kampanyası

24 Haziran 2014
Okunma
bosluk

Beyaz Eşya Mağazaları World Card Kampanyaları

Beyaz Eşya Mağazaları World Card Kampanyaları

 

World kredi kartı sahiplerine özel Haziran ayına özel Beyaz eşya ve ev aletleri mağazalarında kampanyalar sizleri bekliyor. Haziran sonuna kadar kampanyaya katılan world üye işyerlerinde vade farksız peşin fiyatına 9 taksit fırsatı sizleri bekliyor. Sitemizden güncel kampanyalar ve ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilir, aradığınız ürünü en uygun fiyata satın alabilirsiniz. Kampanyalar hakkında detaylı bilgiyi, kampanyaya katılan firmaları, aşağıda bulabilirsiniz.

Profilo Bayileri World carda özel peşin fiyatına vade farksız 9 taksit fırsatı. Kampanyaya Yapı kredi kredi kartlarıyla birlikte TEB, Vakıfbank, Anadolubank ve Albaraka World kartlarda dahildir.

profilo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siemens Bayileri World carda özel peşin fiyatına vade farksız 9 taksit fırsatı. Kampanyaya Yapı kredi kredi kartlarıyla birlikte TEB, Vakıfbank, Anadolubank ve Albaraka World kartlarda dahildir.

 

siemens

 

 

 

 

Bosch Bayileri World carda özel peşin fiyatına vade farksız 9 taksit fırsatı. Kampanyaya Yapı kredi kredi kartlarıyla birlikte TEB, Vakıfbank, Anadolubank ve Albaraka World kartlarda dahildir.

bosch

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tefal Bayileri World carda özel peşin fiyatına vade farksız 9 taksit fırsatı.

tefal

18 Haziran 2014
Okunma
bosluk

Vestel Mağazaları Advantage Card Kampanyaları

Vestel Mağazaları Advantage Card Kampanyaları

 

Yüzde yüz yerli üretim olan ve tüm Dünyaya Beyaz eşya ihracatı yapan Beyaz eşya devlerinden biri olan Vestel mağazalarında Haziran ayına özel taksitli alışverişler başladı. Kampanya kapsamında 01 Haziran 2014 – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında kampanyaya katılan Hsbc Advantage üyesi Vestel mağazalarından yapacağınız taksitli alışverişlerde +4 taksit fırsatı hediye. Yapmanız gereken alışveriş yaparken seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmek.

+4 taksit kampanyasına ticari kartlar dahil olmayıp uygulanacak taksit sayısı ise +4 taksit olarak 9 ile sınırlıdır. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler ise kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. Ayrıca Hsbc Concept kart sahipleri artı taksit kampanyasından katılım ücreti 4 TL’dir. Kampanyaya katılım için son gün 30 Haziran 2014 olup kampanya hakkında geniş bilgi ve ayrıntılar için Tıklayınız…

vestel

14 Haziran 2014
Okunma
bosluk

Siemens Mağazaları Advantage Card Kampanyaları

Siemens Mağazaları Advantage Card Kampanyaları

 

Bir Alman harikası olan ve bir asırı geçgindir müşterilerine hizmet veren Avrupa’nın en büyük teknoloji holdinglerinden biri olan Siemens mağazalarında Haziran ayına özel taksitli alışverişler başladı. Kampanya kapsamında 01 Haziran 2014 – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında kampanyaya katılan Hsbc Advantage üyesi Siemens mağazalarından yapacağınız taksitli alışverişlerde +4 taksit fırsatı hediye. Yapmanız gereken alışveriş yaparken seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmek.

+4 taksit kampanyasına ticari kartlar dahil olmayıp uygulanacak taksit sayısı ise +4 taksit olarak 9 ile sınırlıdır. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler ise kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. Ayrıca Hsbc Concept kart sahipleri artı taksit kampanyasından katılım ücreti 4 TL’dir. Kampanyaya katılım için son gün 30 Haziran 2014 olup kampanya hakkında geniş bilgi ve ayrıntılar için Tıklayınız…

siemens

14 Haziran 2014
Okunma
bosluk

Profilo Mağazaları Advantage Card Kampanyaları

Profilo Mağazaları Advantage Card Kampanyaları

 

Yüzde yüz yerli malı olan ve 40 yıla yakındır müşterilerine hizmet veren ve 20 yıla yakındır da Alman teknolojisiyle birleştirilmiş olan Beyaz eşya devlerinden biri Profilo mağazalarında Haziran ayına özel taksitli alışverişler başladı. Kampanya kapsamında 01 Haziran 2014 – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında kampanyaya katılan Hsbc Advantage üyesi Profilo mağazalarından yapacağınız taksitli alışverişlerde +4 taksit fırsatı hediye. Yapmanız gereken alışveriş yaparken seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmek.

+4 taksit kampanyasına ticari kartlar dahil olmayıp uygulanacak taksit sayısı ise +4 taksit olarak 9 ile sınırlıdır. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler ise kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. Ayrıca Hsbc Concept kart sahipleri artı taksit kampanyasından katılım ücreti 4 TL’dir. Kampanyaya katılım için son gün 30 Haziran 2014 olup kampanya hakkında geniş bilgi ve ayrıntılar için Tıklayınız…

profilo

14 Haziran 2014
Okunma
bosluk

Miele Mağazaları Advantage Card Kampanyaları

Miele Mağazaları Advantage Card Kampanyaları

 

Alman kalitesi ve estetiğiyle 115 yılı aşkın tecrübesinin vermiş olduğu gururla Beyaz eşya devlerinden biri olan Miele mağazalarında Haziran ayına özel taksitli alışverişler başladı. Kampanya kapsamında 01 Haziran 2014 – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında kampanyaya katılan Hsbc Advantage üyesi Miele mağazalarından yapacağınız taksitli alışverişlerde +4 taksit fırsatı hediye. Yapmanız gereken alışveriş yaparken seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmek.

+4 taksit kampanyasına ticari kartlar dahil olmayıp uygulanacak taksit sayısı ise +4 taksit olarak 9 ile sınırlıdır. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler ise kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. Ayrıca Hsbc Concept kart sahipleri artı taksit kampanyasından katılım ücreti 4 TL’dir. Kampanyaya katılım için son gün 30 Haziran 2014 olup kampanya hakkında geniş bilgi ve ayrıntılar için Tıklayınız…

miele

14 Haziran 2014
Okunma
bosluk

Facebook’da Beğen