Ziraat Bankası Maximum Kart Hesap Kesim Tarihi ve Son Ödeme Tarihini Nasıl Değiştirebilirim

Ziraat Bankası Maximum Kart Hesap Kesim Tarihi ve Son Ödeme Tarihini Nasıl Değiştirebilirim

Sitemizde Ziraat Bankası Maximum kredi kartı başvuru yolları ve yapılan başvuruların sonuçlarının nasıl alabileceğimiz hakkında bilgi vermiştik. Şimdi ise yapılan başvuru sonucu kullanmaya başlayacağımız yada kullanmış olduğumuz Maximum kredi kartının Hesap kesim tarihi ve son ödeme tarihini nasıl değiştirebiliriz, hangi yöntemleri kullanmalıyız bunlardan bahsedelim.

Öncelikle kredi kartları için içinde bulunduğumuz aya göre belirli evreler vardır. Bunlar çoğu bankada ayları haftalara göre bölerek belirli tarihler seçilerek hesap kesim tarihleri seçilir. Mesela Nisan ayının ilk haftası yada 4 veya 5 i gibi hesap kesilir hesap kesildikten 10 gün sonrada yani 14 veya 15’i gibi Maximum Kredi kartının Son ödeme tarihidir.

Maximum karta yapılan ilk başvurularda başvuru formu doldurulurken hesap kesim tarihi hakkında seçenekler mevcuttur. Maximum Kredi kartı formunu doldururken bu seçeneklerden tarafımıza hangi seçenek uygunsa onu işaretleriz. Bunun dışında başvuru formu yoluyla değil online olarak yaptığınız başvurularda yada kendi isteğinizle kartınıza ait hesap kesim tarihini değiştirmek için izleyeceğiniz yollar şunlardır;

  • Kartınıza ait İnternet Şube işlemlerine girerek
  • Görüntülü İşlem Merkezlerinden
  • 444 00 00 Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Yukarıda saymış olduğumuz yolları kullanarak kartınıza ait hesap kesim ve son ödeme tarihlerini istediğiniz tarihlere göre ayarlayarak Maximum kartınıza yön verebilirsiniz.

maximum kart Ziraat Bankası Maximum Kart Hesap Kesim Tarihi ve Son Ödeme Tarihini Nasıl Değiştirebilirim

9 Nisan 2014
Okunma
bosluk

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Nasıl Öğrenirim

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Nasıl Öğrenirim

Türkiye’nin kamu mevduat bankalarından biri olan Ziraat bankası Maximum kredi kartına başvuru yolları hakkında bilgi vermiştik. Şimdi ise yapılan kredi kartı başvurularının sonuçlarını öğrenmede başvurabileceğiniz yöntemlerden bahsedeceğiz.

Öncelikle Maximum kart başvurusu yapmak için;    

                  online başvurma Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Nasıl Öğrenirim

2014 yılı Nisan ayı itibariyle Maximum karta yaptığınız başvuru sonuçlarını incelemek için online olarak internet üzerinden herhangi bir sorgulama bulunmamaktadır. Yaptığınız Maximum kart başvuru sonucunu en yakın Ziraat Bankası şubelerinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer yöntemlerde şunlarıdır; Ziraat Bankası Görüntülü İşlem Merkezlerinden, 444 00 00 Müşteri iletişim merkezlerinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca yaptığınız başvuruya göre mesela Sms yoluyla, ATM’lerden yada Telefon bankacılığından yaptığınız başvuru sonuçları tarafınıza sms yada e-mail yoluyla gönderilir.

 

maximum kart Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Nasıl Öğrenirim

9 Nisan 2014
Okunma
bosluk

Yapı Kredi Opet Worldcard Başvuru Takibi

Yapı Kredi Opet Worldcard Başvuru Takibi

 

Yapı Kredi Opet Worldcard Dünyasına adım atmak isteyenler; Başvurunuzu yaptıktan sonra ön değerlendirmeden geçtikten sonra başvuru sahiplerine sonuçları iletilmektedir. Ayrıca başvuru sahipleri başvurularını takip etmek için kısaca OPET boşluk TC kimlik numaranızı 4407‘ye sms atarak öğrenebilirsiniz.

opet worldcard başvuru takibi Yapı Kredi Opet Worldcard Başvuru Takibi

1 Ocak 2013
Okunma
bosluk

Teb Bonus Card Başvuru Sonucunu Öğrenme

Teb Bonus Card Başvuru Sonucunu Öğrenme

 

TEB Bonus Card başvurusu yapanlar için başvuru sonucu 1 hafta 10 gün içerisinde yapılan takip ve incelemelerden sonra sonuca varılmaktadır. Başvuru sonucu sorgulamak için şu yöntemleri kullanabilirsiniz.

  • Herhangi bir TEB şubesine giderek başvuru sonucu hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

  • Bir başka yol ise 444 0 666 TEB telefon bankacılığını kullanarak sırasıyla 1-5-3 tuşlarını kullanarak TEB Bonus Card başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.

  • En son yol olarak aşağıdaki linke tıklayarak başvuru durumunuzu rahatça öğrenebilirsiniz.

 

 

teb bonus başvuru sorgulama Teb Bonus Card Başvuru Sonucunu Öğrenme

19 Aralık 2012
Okunma
bosluk

Garanti Bankası Shop&Miles Business Card Başvuru Sonucu Öğrenme

Garanti Bankası Shop&Miles Business Card Başvuru Sonucu Öğrenme

Seyahat harcamaları yüksek olan şirketlere özel tasarlanmış olan Shop&Miles Business Card’a başvuran şirketler için başvuru sonucu öğrenme şekillerinden bahsedelim.

 

shopmiles basvuru 300x244 Garanti Bankası Shop&Miles Business Card Başvuru Sonucu Öğrenme

 

  • Öncelikle başvuru sonucu için Garanti bankası şubelerine başvurabilirsiniz.

 

  • 444 0333  Garanti Bankası telefon bankacılığını arayarak Shop&Miles Business Card’ınızın sonucunun olumlu yada olumsuz olduğunu öğrenebilirsiniz.

 

  • Garanti Bankası İnternet bankacılığına başvurarak Shop&Miles Business Card’ınızın olumlu yada olumsuz olduğunu öğrenebilirsiniz.
6 Aralık 2011
Okunma
bosluk

Garanti Bankası Bonus Plus Card Başvuru Sonucunu Öğrenme

Garanti Bankası Bonus Plus Card Başvuru Sonucunu Öğrenme

Türkiye’nin en çok kullanılan kredi kartlarından biri olan bonus card sizlere bol bol bonus kazandırıyor. Bol bol bonus kazanan Bonus card kullanıcıları için Bonus Plus Carda geçiş için gerekli olan koşulları aşağıda anlatacağız.

bonus plus Garanti Bankası Bonus Plus Card Başvuru Sonucunu Öğrenme

Bilindiği üzere Garanti Bankası Bonus card alışveriş yaptıkça müşterilerine bonus kazandırır. Bu bonuslarla son 1 yıl içerisinde 75,00 TL kazanan bonus card kullanıcıları bir üst kredi kartı olan Bonus Plus Kredi kartını kazanmış olur.

Bonus Plus kredi kartı size bonus carddan daha fazla bonus kazandıran kredi kartıdır. Bonus Plus kredi kartı sahip olan kişilere bonus plus kartları adreslerine gönderilerek mevcut bonus kartları iptal olur ve bedavası daha bol olan Bonus Plus kredi kartını kullanırlar.

basvuru takibi11 Garanti Bankası Bonus Plus Card Başvuru Sonucunu Öğrenme

10 Kasım 2011
Okunma
bosluk

Garanti Bankası Bonus Premium Card Başvuru Sonucu Öğrenme

Garanti Bankası Bonus Premium Card Başvuru Sonucu Öğrenme

Bedavası en bol kredi kartlarından biri olan Garanti Bankası Bonus Premium kredi kartı sahibi olabilmek için Garanti Bankası Bonus Plus Cardınızla son 1 yıl içerisinde 150,00 Tl bonus kazanmanız gerekir. Son 1 yıl içersinde bu bonusu kazanan Garanti Bankası Bonus Plus kredi kartı kullanıcları Bonus Premium kredi kartları adreslerine gönderilir.

kartlar premium Garanti Bankası Bonus Premium Card Başvuru Sonucu Öğrenme

Bonus Premium kart kullanıcıları diğer bonus kartlara nazaran daha fazla bonus ve ayrıcalıklardan faydalanırlar. Çünkü bedavası en bol karttır.Sizde bir Garanti Bankası Bonus Premium carda sahip olabilmek için ilk olarak bir bonus card sahibi olmanız gerekiyor.

basvuru takibi12 Garanti Bankası Bonus Premium Card Başvuru Sonucu Öğrenme

10 Kasım 2011
Okunma
bosluk

Garanti Bankası Bonus Platinum Card Başvuru Sonucu Öğrenme

Garanti Bankası Bonus Platinum Card Başvuru Sonucu Öğrenme

Garanti Bankasının mevcut Bonus Premium yada Bonus Plus Card kullanıcıları için tasarlanmış Dünyanın en prestijli kredi kartlarından biri olan American Express Cardında özelliklerini taşıyan bir kredi kartıdır.

bonus platinum1 Garanti Bankası Bonus Platinum Card Başvuru Sonucu Öğrenme

Bonus Plus yada Bonus Premium kredi kartı kullanıcılar istedikleri taktirde Bonus Platinum card sahibi olabilirler. Ayrıca Bonus Platinum kredi kartı için ayrıca ek bir ücret ödemezler.

Garanti Bankası Bonus kredi kartı çeşitleri arasında bedavası en bol olan en fazla bonus kazandıran bir kredi kartı çeşididir. Özellikleri sayesinde yurtdışında da kullanıcılarına büyük imkanlar ve fayda sağlar.

basvuru takibi13 Garanti Bankası Bonus Platinum Card Başvuru Sonucu Öğrenme

9 Kasım 2011
Okunma
bosluk

Garanti Bankası Aynalı Bonus Card Başvuru Sonucu Sorgulama

Garanti Bankası Aynalı Bonus Card Başvuru Sonucu Sorgulama

Türkiye’nin en çok kullanılan kredi kartlarından biri olan Garanti Bankası Aynalı Bonus Card için başvuru şekillerinden bahsedelim. Artık sadece alışveriş yaparken değil, makyaj yaparkende elinizdeki Aynalı Bonus kredi kartınızı kullanabileceksiniz.

aynali bonus1 Garanti Bankası Aynalı Bonus Card Başvuru Sonucu Sorgulama

Aynalı Bonus Card Garanti Bankası Bonus kredi kartı çeşitlerinden birisidir. Mevcut bir Garanti bankası Bonus Cardınız varsa 15,00 TL karşılığında kartınızı Aynalı Bonus Cardla değiştirebilirsiniz. Bunun için İnternet şubesine girebilir yada 444 0 333 Garanti bankası Telefon Bankacılığını kullanabilirsiniz.

Başvuru sonucunuzun olumlu yada olumsuz olduğunu öğrenebilmek için çeşitli yollardan bahsedelim.

* Öncelikle başvuru sonucu için Garanti bankası şubelerine başvurabilirsiniz.

* 444 0333 Garanti Bankası telefon bankacılığını arayarak Kredi kartı sonucunun olumlu yada olumsuz olduğunu öğrenebilirsiniz.

* Garanti Bankası İnternet bankacılığına başvurabilirsiniz.

basvuru takibi14 Garanti Bankası Aynalı Bonus Card Başvuru Sonucu Sorgulama

9 Kasım 2011
Okunma
bosluk