Dekorazon.com Taksit ve İndirim Kampanyaları

Dekorazon.com Taksit ve İndirim Kampanyaları

Mutfaktan ev aksesuarına, duvar dekorasyonundan ev tekstiline, dekoratif mobilyadan aydınlatmaya ve banyoya her zevke hitap eden ürün çeşitliliği ve dekorasyon önerileriyle iç dekorasyonlara yeni ve keyifli bir soluk getiren Dekorazon.com’da kampanyalar sizleri bekliyor. Kampanya 27 Haziran 2014 – 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde hem %10 Worldpuan hediye hemde peşin fiyatına vade farksız 9 taksit fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacağı için her müşteri bir kez Worldpuan kazanacaktır. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 30 TL’dir. Kazanılan Worldpuan’lar 7 Ağustos 2014 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 18 Ağustos 2014’tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 19 Ağustos 2014 tarihi itibari ile geri alınacaktır.

Kampanyaya katılan kredi kartlarından bahsedecek olursak Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka, Anadolubank ve TEB Worldcard’lar kampanyaya dahildir. Sizlerde sitemizden en güncel kampanyalar ve ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilir, aradığınız ürünü ve hizmeti en uygun fiyata satın alabilirsiniz. Kampanya için son gün 30 Haziran 2014 olup kampanya hakkında geniş bilgi ve detaylar için lütfen Tıklayınız…

 

 

dekorazon Dekorazon.com Taksit ve İndirim Kampanyaları

5 Temmuz 2014
Okunma
bosluk

Albaraka Banka Kartı

Albaraka Banka Kartı

Albaraka Banka Kartı dünya üzerinde yaygın olarak bulunan pos makinaları ve ATM’lerinden TL, USD, EUR hesaplarınıza ulaşabilir, havale yapar döviz alıp satabilirsiniz. Bütün bankacılık işlemlerinizi hiç bir şubeye gitmeden ATM’leri kullanarak yapabilirsiniz. Albaraka banka kartı almak için en yakın şubemize kimliğinizle gelmeniz yeterli. Albaraka banka kartıyla alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Herkesi Albaraka Türk Katılım Bankası Şubelerine bekliyoruz.

22 Kasım 2010
Okunma
bosluk