Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme Axess Free Kart

Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme Axess Free Kart

 

Motorlu Taşıtlar Verginizin 2. taksitini Axess Free kartla ödeyenlere özel kampanyalar sizleri bekliyor. 01 Temmuz 2014 – 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında 500 TL ve üzeri Motorlu taşıtlar vergisini Axess Free kartıyla ödeyenlere özel vade farksız peşin fiyatına 3 taksit fırsatı sizleri bekliyor. Taksitin yanısıra kliksa.com adresinden yapacağınız belirli ürünlerde % 10 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanyadan yararlanabilmek için Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil, Akbank ATM’leri, Akbank Telefon Şubesi, Akbank Şubeleri veya www.gib.gov.tr üzerinden yapılmaktadır. Yapılan işlemler peşin olarak gerçekleşecek, fakat kredi kartına taksitle yansıyacaktır.

Kliksa.com adresinde % 10 indirim kampanyası; Mutfak ve Ev Gereçleri, Anne&Bebek&Oyuncak, Kozmetik, Oto Aksesuarları, Spor&Outdoor, Ofis&Kırtasiye, Saat&Gözlük, Mobilya&Dekorasyon&Ev Tekstili, Kitap&Film&Müzik, Hırdavat&Aydınlatma&Bahçe kategorilerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. Ancak Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil, Akbank ATM’leri, Akbank Telefon Şubesi veya Akbank Şubeleri üzerinden Axess Free kartıyla ödemesini gerçekleştiren kişiler, Kliksa kampanyasından faydalanabilmek için kampanya kodu alanına Vergi Dekontu üzerinde yer alan Seri – Sıra No’yu boşluk bırakmadan girmelidir.

Gib.gov.tr adresinden MTV ödemesi yapanlar Kliksa.com adresinden faydalanabilmesi için ödeme işlemi sonunda oluşan İnternet Vergi Dairesi Ödeme Alındısı belgesinde barkod altında “-“ işaretinden sonraki kampanya kodunu kampanya sayfasında ilgili alana girmelidir. Kampanyaya MTV ödemesi yaptığınız günün bir sonraki iş günü kampanyadan yararlanmaya başlayabilir, alışverişler için son tarih ise 20 Ağustos 2014’dür. Axess Free kartların kampanyaya katılımı ücretsizdir.

axess mtvv Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme Axess Free Kart

4 Temmuz 2014
Okunma
bosluk

Teknosa Mağazalarında Axess Free Kampanyaları

Teknosa Mağazalarında Axess Free Kampanyaları

Türkiye’nin teknoloji devlerinden biri olan Teknosa mağazalarında Axess Free kart kullanıcılarını bekleyen muhteşem bir kampanya. 15 yıla yakındır 300’e yakın mağazasıyla kısa bir zamanda büyümüş, hizmet kalitesi ve güvenilirliği ile Türkiye’nin en yaygın teknoloji perakendecisi olan Teknosa mağazalarında Axess Free kart kampanyaları başladı.

Teknosa mağazalarından Axess Free kartınızla 30 Haziran 2014 tarihine kadar yapacağınız alışverişlerde peşin fiyatına vade farksız 5 taksit (cep telefonu hariç) fırsatı sizleri bekliyor. Kampanyaya katılım ücretsiz olup herhangi bir ödeme veya katılım ücreti bulunmamaktadır.

teknosa Teknosa Mağazalarında Axess Free Kampanyaları

19 Nisan 2014
Okunma
bosluk

Media Markt Axess Free Kredi Kampanyaları

Media Markt Axess Free Kredi Kampanyaları

14 ülkede 700’den fazla mağazasıyla Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi olan Media Markt Mağazalarında Axess Free kartın taksit kampanyası başladı. 30 yıldan uzun zamandır müşterilerine hizmet veren Media Markt mağazalarında televizyonlardan dizüstü bilgisayarlara, cep telefonlarından dijital fotoğraf makinelerine, oyun konsollarından kahve makinelerine 50.000’e varan ürün çeşidiyle müşterilerine güvenilir fiyatlarla hizmet sunmaktadır.

Media Markt mağazalarında bu ürünleri daha rahat cebimizi yormadan alabilmek için sizlere Axess Free kredi kartından büyük bir fırsat. 30 Haziran 2014 tarihine kadar Media Markt mağazalarında kartınızla yapacağınız tüm alışverişlerde (cep telefonu hariç) peşin fiyatına vade farksız 3 taksit fırsatı sizleri bekliyor. Media Markt Mağazaları için Tıklayın.

mediamarkt Media Markt Axess Free Kredi Kampanyaları

16 Nisan 2014
Okunma
bosluk

Axess Free Kartla Fatura Ödeme Talimatı Nasıl Verilir

Axess Free Kartla Fatura Ödeme Talimatı Nasıl Verilir

Fatura ödemek için ödeme kuyruklarında beklemekten sıkıldınız mı. Her ay boş yere zamanınızı bunlara mı harcıyorsunuz. Eee kolayı var. Sizde bir talimatınızla hem fatura için kuyruklarda beklemeden kurtulacaksınız hemde 100,00 TL kazanmak istemez misiniz.

31 Mart 2014 tarihine kadar Axess Free kartınızla 1 yeni fatura için 15 TL, 3 yeni fatura için 50 TL, 6 ve daha fazla fatura içinse toplamda tam 100 TL chip para hediye. Talimatlarınızı Akbank direkt İnternet şubesinden 444 25 25 telefon bankacılığından veya Akbank şubelerinden verebilirsiniz. Bu ödülü kazanabilmek için 31 Mart 2014 tarihine kadar telefonunuzla “FATURA” yazıp 4566’ya göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz 100 TL 10 Nisan 2014 tarihinde kartınıza yüklenecek ve kazandığınız 100 TL’lik chip paranın son kullanma tarihi ise 17 Nisan 2014 olacaktır. 100 TL chip para ödülü sadece yeni verilen fatura talimatları için geçerli olacaktır. Kredi kartından otomatik ödeme talimatını iptal edip tekrar talimat verenler, hesaptan otomatik ödeme talimatı bulunup da iptal edip kredi kartıyla otomatik ödeme talimatı verenler bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanyada kalma süresi 12 ay olup daha önceden kampanyadan ayrılma söz konusu olursa verilen chip-paralar geri alınacaktır.

otomatikodeme detay Axess Free Kartla Fatura Ödeme Talimatı Nasıl Verilir

31 Mart 2014
Okunma
bosluk

Türk Hava Yollarında Taksitle Uçak Bileti Satışı Axess Free Kartla

Türk Hava Yollarında Taksitle Uçak Bileti Satışı Axess Free Kartla

31 Mart 2014 tarihine kadar Axess Free kartınızla Türk Hava Yollarından alacağınız yurtiçi ve Türkiye çıkışlı yurtdışı biletlerinde sizleri bekleyen 6 taksit fırsatı devam etmekte. Kampanyaya katılmak için herhangi bir mesaj atma kayıt işlemi bulunmamakta ve kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanyada müşterinin isteğine göre 2 ila 6 taksit arası taksitli işlemlerden herhangi birini kullanabilir.

Kampanya kapsamında kredi kartınızla bilet alabileceğiniz satın alma kanalları; thy.com, thy çağrı merkezi 444 0 849, Türk Hava Yolları satış ofisleri ve kolay bilet satış acentalarından kartınızla taksitle uçak biletlerinizi satın alabilirsiniz.

THY Türk Hava Yollarında Taksitle Uçak Bileti Satışı Axess Free Kartla

29 Mart 2014
Okunma
bosluk

Doğalgaz Faturası Ödeme Axess Free Kart

Doğalgaz Faturası Ödeme Axess Free Kart

Axess Free karttan müşterinin hem içini hemde cebini ısıtacak bir kampanya. 31 Mart 2014 tarihine kadar Axess Free kartınızla 100,00 TL ve üzeri Doğalgaz faturası ödemelerinizde sizleri bekleyen faizsiz masrafsız tam 3 taksit fırsatı sizleri bekliyor. Kampanyadan yararlanmak için GAZ yazıp 4566’ya göndermeniz yeterlidir. İptal etmek isteseniz de IPTAL GAZ yazıp 4566’ya mesaj göndermek yeterli olacaktır. Ödemeleri www.akbank.com, Akbank Direkt internet şubesinden, 444 25 25 Akbank telefon bankacılığından veya ilgili kurumun veznelerinden ödemelerinizi taksitle yapabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için gönderdiğiniz sms ücreti Turkcell için 0,65 TL, Avea için 0,50 TL ve Vodafone için 0,40 TL’dir.

doğalgaz faturaları Doğalgaz Faturası Ödeme Axess Free Kart

29 Mart 2014
Okunma
bosluk

Ofix.com’da Yeniyıl Fırsatlar Axess Free Kartla Başladı

Ofix.com’da Yeniyıl Fırsatlar Axess Free Kartla Başladı

Ofix.com, ofis kırtasiyesi, gıda tüketim ürünleri, temizlik ürünleri, tüketici elektroniği, teknoloji sarf malzemeleri, ambalaj ve hijyen ürünleri gibi ofisinizin temel ve genel tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacı taşıyan online olarak kurulmuş bir ofis marketidir. Ofix.com dan yeni yıla özel hazırlanmış Axess Free kart kullanıcılarına özel muhteşem bir kampanya. 15 Ocak 2014 – 28 Şubat 2014 tarihleri arasında Ofix.com’dan yapacağınız 150 TL ve üzeri harcamalarda 30 TL chip para sizleri bekliyor. Üstelik bu kampanyayı arkadaşlarıyla paylaşanlarada ekstradan 5 TL Ofix.com’dan hediye. Kampanya hakkında geniş bilgi ve ayrıntılar için kampanya detaylarını inceleyebilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 15 Ocak – 28 Şubat 2014 tarihleri arasında yapılacak işlemlerde geçerlidir.
 • Kampanya 150 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.
 • Kampanyadan tek seferde kazanılacak maksimum chip-para tutarı 30 TL olacaktır.
 • Kampanyadan Akbank kartları ile yapılan yalnızca ilk 150 TL’lik işlemde 30 TL chip-para kazanımı olacaktır.
 • Kampanya kapsamında kazanılan chip-para’lar 07.03.2014 tarihine kadar Akbank kartlarına yüklenecektir. 
 • Kampanyadan Axess, Wings, Fish, Free, Axess Business, Wings Business, Neo ve Odea Axess sahipleri faydalanabilir.
 • Free için bu kampanyaya katılım ücretsizdir.
 • Akbank kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ofix.com logo Ofix.comda Yeniyıl Fırsatlar Axess Free Kartla Başladı

18 Şubat 2014
Okunma
bosluk

Sabuncakis’te Sevgililer Günü Kampanyaları Axess Free Cardla

Sabuncakis’te Sevgililer Günü Kampanyaları Axess Free Cardla

150 yıla yakın bir zamandır Türkiye’nin öncü çiçek yetiştirme ve dağıtım firmalarından biri olan sabuncakis.com’dan yapacağınız online çiçek siparişi ürünlerinde muhteşem kampanyalar sizleri bekliyor. Sevgililer günü yaklaşıyor ve sizde sevdiklerinize birbirinden güzel birbirinden rengarenk çiçek göndermek isterseniz 20 Şubat 2014 tarihine kadar sizleri sabuncakis dükkanlarına veya sabuncakis.com’a bekliyoruz. Belirtilen kampanya tarihine kadar yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde % 15 chip para fırsatı tüm Axess Free sahiplerini bekliyor. Kampanya için son gün 20 Şubat 2014. Kampanya hakkında geniş bilgi ve ayrıntılar için kampanya detaylarını inceleyebilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 20.01.2014-20.02.2014 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan chip-para’lar 28.02.2013 tarihine kadar Akbank kartlarına yüklenecektir.
 • Kampanya firmanın hizmet vermiş olduğu illerde geçerlidir.
 • Sevgililer gününde yalnızca İstanbul için siparişler ilk 500 adet ile sınırlıdır.
 • Sevgililer gününde İstanbul dışı iller için siparişler en geç 1 gün önce verilmiş olmalıdır.
 • Bu Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.
 • Kampanyadan Axess, Wings, Fish, Free, Axess Business, Wings Business ve Odea Axess sahipleri faydalanabilir.
 • Free için bu kampanyaya katılım ücretsizdir.
 • Akbank kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

sabuncakis Sabuncakiste Sevgililer Günü Kampanyaları Axess Free Cardla

11 Şubat 2014
Okunma
bosluk

Sevgililer Günü Sürprizi Caramelistanbul.com’dan Kampanyası Axess Free Karttan

Sevgililer Günü Sürprizi Caramelistanbul.com’dan Kampanyası Axess Free Karttan

Sevgililer günü yaklaşırken sizde sevdiğinize ufakta olsa bir jest yapmak istemezmisiniz. İşte Caramel İstanbul bu fırsatı sizin ayağınıza kadar getiyor. Tek bir tuşla istediğiniz tarzda istediğiniz özellikte ufak büyük hiç fark etmez birbirinden özel ve güzel hediyeleri buradan bulabilirsiniz. Üstelik % 70’e varan indirim fırsatlarıda sizleri bekliyor. Üstelik ödemelerinizde Axess Free kart sahiplerine hem indirim hemde vade farksız taksit fırsatı. 01 Şubat – 30 Nisan 2014 tarihleri arasında kartınızla caramelistanbul.com adresinden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim hemde vade farksız peşin fiyatına 6 taksit fırsatı sizleri bekliyor. Unutmayın. Kampanya için son gün 30 Nisan 2014. Kampanya hakkında geniş bilgi ve ayrıntılar için kampanya detaylarını inceleyebilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 1 Şubat – 30 Nisan 2014 tarihleri arasında yapılacak işlemlerde geçerlidir.
 • Kampanyada 100 TL ve üzeri işlemlerde sepet anında 20TL indirim yapılacaktır.
 • Kampanyada bir müşteri tüm 100 TL ve üzeri işlemlerinde 20 TL indirim fırsatından yararlanabilecektir.
 • Kampanyada tutar sınırı olmadan tüm işlemlerde vade farksız 6 taksit yapılabiliyor olacaktır.
 • Kampanyadan Axess, Wings, Fish, Free, Axess Business, Wings Business ve Odea Axess sahipleri faydalanabilir.
 • Banka kartları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Free için bu kampanyaya katılım ücretsizdir.
 • Akbank kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

caramel istanbul logo Sevgililer Günü Sürprizi Caramelistanbul.comdan Kampanyası Axess Free Karttan

11 Şubat 2014
Okunma
bosluk