TEB Kredi Kartı Çeşitleri ve Başvurusu

TEB Kredi Kartı Çeşitleri ve Başvurusu

TEB Kredi Kartı

TEB Kredi Kartınızla tüm nakit avans işlemleri için dört farklı vadede taksitlendirme yapabilirsiniz.

teb logo TEB Kredi Kartı Çeşitleri ve Başvurusu

Bir çeşit acil kredi olan Şipşak Para ile TEB Kredi Kartınızla nakit çekip, uygun faiz oranıyla 3,6,9 veya 12 ayda geri ödeyebilirsiniz. Şipşak Para işlemlerinizi TEB Express’ler, TEB İnternet Şubesi, 444 0 666 TEB Telefon Şubesi veya TEB Şubeleri’nden yapabilirsiniz. Bu işlem için alt limit 50 TL’dir.

TEB Kredi Kartınızla TEB Express’lerden nakit avans çekmenin yanısıra, tüm Banka Kartı işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

* Yakınlarınız için 5 adet ek kart çıkartabilirsiniz.

*TEB Anında Yanınızda hizmetimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

444 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni arayarak;

* Uçak, otobüs, tren, feribot seyahatleri bilgi ve rezervasyon;

* Adresinize maç, sinema, tiyatro bileti teslimi;

* Hediye ve çiçek gönderimi hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Ayrıca;

*  Aracınız kaza veya arıza yaptığında,

* Evinizde camınız kırıldığında,

* Su ve elektrik tesisatı problemleriniz olduğunda,

* Anahtarınız kaybolursa veya kapıda kalmanız durumunda,

* Ücretsiz olarak çekici, camcı, tesisatçı veya çilingir çağırabilirsiniz.

* TEB Express’ler ve diğer tüm bankaların ATM’lerinden dilediğiniz zaman nakit avans çekebilirsiniz.

* Ödemelerinizi TEB İnternet Şubesi, 444 0 666 TEB Telefon Şubesi, TEB Express’ler ve şubelerimizin yanısıra PTT Şubelerinden hiçbir ücret ödemeden yapabilirsiniz.

* Kredi kartınızın kaybolması veya çalınması durumunda bizi aramanız yeterli…Bildirimden sonra yapılan harcamalardan sorumlu olmazsınız.

* TEB İnternet Şubesi veya 444 0 666 TEB Telefon Şubesi’nden tek bir talimatla ekstrenizi e-posta ya da SMS ile de alabilirsiniz.

TEB Gold Kredi Kartı

* TEB Gold Kredi Kartınızla tüm nakit avans işlemleri için dört farklı vadede taksitlendirme yapabilirsiniz.

goldKart TEB Kredi Kartı Çeşitleri ve Başvurusu

* Bir çeşit acil kredi olan Şipşak Para ile TEB Gold Kartınızla nakit çekip, uygun faiz oranıyla 3,6,9 veya 12 ayda geri ödeyebilirsiniz. Şipşak Para işlemlerinizi TEB ATM’leri, TEB İnternet Şubesi, 444 0 666 TEB Telefon Şubesi veya TEB Şubeleri’nden yapabilirsiniz. Bu işlem için alt limit 50 TL’dir.

* TEB Gold Kartınızla TEB ATM’lerinden nakit avans çekmenin yanısıra, tüm Banka Kartı işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

* Yakınlarınız için 5 adet ek kart çıkartabilirsiniz.

* TEB Gold Kredi Kartınızla havalimanında ücretsiz lounge keyfi…

* Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminal’inde bulunan “primeclass” CIP

Lounge’dan bir misafirinizle birlikte ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

TEB Anında Yanınızda hizmetimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

444 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni arayarak;

* Uçak, otobüs, tren, feribot seyahatleri bilgi ve rezervasyon

* Adresinize maç, sinema, tiyatro bileti teslimi

* Hediye ve çiçek gönderimi hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Ayrıca;

* Aracınızın kaza veya arıza yaptığında,

* Evinizde camınız kırıldığında,

* Su ve elektrik tesisatı problemleriniz olduğunda,

* Anahtarınız kaybolursa veya kapıda kalmanız durumunda ücretsiz olarak çekici, camcı, tesisatçı veya çilingir çağırabilirsiniz.

* TEB Express’ler ve diğer tüm bankaların ATM’lerinden dilediğiniz zaman nakit avans çekebilirsiniz.

* Ödemelerinizi TEB İnternet Şubesi, 444 0 666 TEB Telefon Şubesi, TEB Express’ler ve şubelerimizin yanısıra PTT Şubeleri’nden hiçbir ücret ödemeden yapabilirsiniz.

* Kredi kartınızın kaybolması veya çalınması durumunda bizi aramanız yeterli…Bildirimden sonra yapılan harcamalardan sorumlu olmazsınız.

* TEB İnternet Şubesi veya 444 0 666 TEB Telefon Şubesi’nden tek bir talimatla ekstrenizi e-posta ya da SMS ile de alabilirsiniz.

TEB Platinum Card

* TEB Seyahat Hattı’nda bonuslarınız şimdi 3 kat daha değerli! TEB Seyahat Hattı’nda TEB Platinum Card’ınızda birikmiş bonuslarınızı 3 kat daha değerli kullanarak yurt içi/yurt dışı uçak bileti, yurt içi ve yurt dışı otel ve paket tur, yurt dışı gemi(cruise) ile yurt içi ve yurt dışı araç kiralama hizmetlerini alabilirsiniz. Dilerseniz TEB Platinum Card’ınızla 6’ya varan taksit imkanıyla da ödeyebilirsiniz. Bu avantajdan 30 Haziran 2011 tarihine kadar ve sadece alışverişlerinizden kazandığınız bonuslar için yararlanabilirsiniz.

platinum card TEB Kredi Kartı Çeşitleri ve Başvurusu

* TEB Platinum Card’ınızla yapacağınız 100 TL ve üzeri tüm restoran harcamalarınızda %10 bonus kazanabilirsiniz.

* TEB Platinum Card’nızla Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde bulunan TAV Primeclass CIP Lounge’un konforundan bir misafirinizle ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

* Yurt dışı seyahat biletinizi Platinum Card’ınızla almanız halinde, seyahat başlangıcından 90 güne kadar meydana gelebilecek kazalara karşı ailenizle birlikte kapsamlı bir sigorta paketiyle güvence altına alınırsınız.

* Yurt içi ve yurt dışında yaptığınız alışverişler çalınma ve hasara karşı, satınalma tarihinden itibaren 90 gün boyunca olay başına 1500 USD’ ye kadar teminat altındadır.

* Ekstreniz isterseniz e-posta adresinize isterseniz cep telefonunuza gönderilir.

* Gönderim ücreti ödemeden dilediğiniz adrese konser ve uçak bileti, hediye ya da çiçek gönderebilir, acil durumlarda ücretsiz çekici, çilingir ya da camcı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

TEB Yıldız Platinum Card

Sadece TEB Yıldız Bankacılık müşterilerine verilebilen TEB Yıldız Platinum Card;

* Yurtiçi Concierge ve Seyahat Hizmeti Sunar; TEB Yıldız Platinum ile “be TRAVEL”ın sağladığı lokal concierge ve global seyahat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Lokal Concierge Hizmeti ile her türlü konser, festival, müzikal, spor etkinliği, son trendler ve en hit mekanlar hakkında bilgilendirilirken sadece 0212 310 15 66  TEB Yıldız Club Hattı’nı arayarak tüm rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz.

teb yildiz platinum card TEB Kredi Kartı Çeşitleri ve Başvurusu

* Pek Çok Seçkin Markada Ayrıcalık Sağlar; Ayrıcalıklar Evreni’ndeki seçkin restoran ve otellerin yanı sıra dünyaca ünlü marka ve mağazalarda indirim ve ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca, TEB Yıldız Platinum Card’ınızla yapacağınız 100 TL ve üzeri tüm restoran harcamalarınızda %10 bonus kazanabilirsiniz.

* Alışverişlerinizi Sigortalar.

Yurtiçi ve yurtdışında TEB Yıldız Platinum Card’ınızla yaptığınız alışverişler çalınma ve hasara karşı sigortalanır.

* Primeclass CIP Lounge Konforunu Sunar, TEB Yıldız Platinum Card’ınızla Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde bulunan Primeclass CIP Lounge’un konforundan bir misafirinizle birlikte ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

* Seyahatlerinizi Sigortalar.

* Yurtdışı seyahat biletinizi TEB Yıldız Platinum Card’ınızla almanız halinde, seyahat başlangıcından 90 güne kadar meydana gelebilecek kazalara karşı ailenizle birlikte kapsamlı bir sigorta paketiyle güvence altına alınırsınız.

24 Ağustos 2011
Okunma
bosluk