Vakıfbank World Kart Özdilek Kampanyaları

Vakıfbank World Kart Özdilek Kampanyaları

30 seneyi aşkındır müşterilerine perakende sektöründen tutunda hipermarketine ev tekstili mağazalarından tutunda alışveriş merkezlerine bir çok alanda hizmet veren Özdilek mağazalarında 2014 yılı yapı kredi world kart kampanyaları devam ediyor. 05 Aralık 2013 – 22 Ocak 2014 tarihleri arasında Yapı Kredi World kartınızla Özdilek süpermarketlerinden yapacağınız toplam 300 TL ve üzeri tek çekim alışverişlerinde World karttan size tam 30 TL değerinde worldpuan hediye.

Kampanyaya yaptığınız taksitli işlemler ile Worldpuanlarla yapmış olduğunuz alışverişler ve ticari kartlar dahil olmayıp kampanyadan kazanmış olduğunuz Worldpuan’lar 29 Ocak 2014 tarihinde kartlara yüklenecek olup, Worldpuan’ların için son kullanım tarihi 9 Şubat 2014’tür. Banka kartlarına kazanılan puanlar 5 Şubat 2014 tarihine kadar yansıtılacaktır. Kampanya katılmak için yapmanız gereken tek şey OZDİLEK yazıp kart numarasının son 6 hanesinin SMS ile 6635’e göndermek. Kampanya katılımı için SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,5 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL’ir. Unutmayın kampanya için son gün 22 Ocak 2014. Kampanyayı kaçırmayın karlı çıkın.

vakıfbankworld Vakıfbank World Kart Özdilek Kampanyaları

19 Ocak 2014
Okunma
bosluk

Türk Hava Yollarında Vakıfbank World Kart Fırsatı

Türk Hava Yollarında Vakıfbank World Kart Fırsatı

 

Türkiye’nin gururu Türk Hava yollarında Vakıfbank Bankası World Kart sahiplerine özel muhteşem bir kampanya. 31 Ocak 2014 tarihine kadar kartınızla internet, Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi, satış ofisleri ve kolay bilet satış acentelerinden yapacağınız tüm yurt içi ve Türkiye çıkışlı yurt dışı TL para birimli bilet alımlarında kartınıza özel peşin fiyatına vade farksız 6 taksit fırsatı sizleri bekliyor. Taksit kampanyası sadece  TL bazında olup TL dışındaki para birimlerinde taksit geçerli değildir. Kampanya sadece World üye işyerlerinde geçerli olacaktır. Unutmayın kampanya için son gün 31 Ocak 2014. Kampanyayı kaçırmayın karlı çıkın.

vakıfbankworld Türk Hava Yollarında Vakıfbank World Kart Fırsatı

19 Ocak 2014
Okunma
bosluk

Deichmann Mağazalarında Vakıfbank World Kart Kampanyaları

Deichmann Mağazalarında Vakıfbank World Kart Kampanyaları

 

100 yılı aşkın bir süre önce temelleri atılmış olan bir şirket olan Deichmann mağazaları Avrupanın pazar lideri konumuna gelmiş 21 ülkede 3.000’in üzerinde şubesi bulunmakta. Deichmann mağazaları kalitesiyle bir asır boyunca gelişip büyümüş ve bugüne kadar geldi. Kalite her zaman pahalı değildir. Yapı Kredi World kart sayesinde bu artık ortadan kalktı. Nasılmı? 30 Haziran 2014 tarihine kadar kartınızla world üyesi Deichmann mağazalarından yapacağınız alışverişlerde peşin fiyatına vade farksız 9 taksit kampanyası sizleri bekliyor. Unutmayın kampanya için son gün 30 Haziran 2014. Kampanyayı kaçırmayın karlı çıkın.

vakıfbankworld Deichmann Mağazalarında Vakıfbank World Kart Kampanyaları

18 Ocak 2014
Okunma
bosluk

Vakıf World Kartla Şok Market’lerinde Şok Gibi Bir Kampanya

Vakıf World Kartla Şok Market’lerinde Şok Gibi Bir Kampanya

 

Şok marketler zincirinde Yapı Kredi World Kart sahiplerini bekleyen şok gibi bir kampanya. 01 Ocak 2014 -31 Ocak 2014 tarihleri arasında Vakıfbank World kartınızla world üyesi Şok marketlerinden yapacağınız tek seferde veya farklı farklı seferlerde toplamda 100 TL ve üzeri, tek çekim alışverişlerinize 10 TL değerinde Worldpuan hediye. Bu kampanyadan her müşteri kampanyadan birer kez yararlanabilecek olup kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerli olacaktır. Kampanyaya tüm Yapı Kredi Kartları, banka kartları, Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. Kampanyaya taksitli yaptığınız işlemler, Worldpuan ile yapılan alışverişler, World Business ve ticari banka kartları dahil olmayacaktır. Kampanyadan kazanmış olduğunuz Worldpuan’lar 06 Şubat 2014 tarihinde kartlara yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanım tarihi 18 Şubat 2014’tür. Banka kartları için yapmış olduğunuz alışverişlerde kazanmış olduğunuz puanlar 12 Şubat 2014’e kadar yüklenecektir. Kampanya katılmak için yapmanız gerekn tek şey ŞOK yazıp kart numarasının son 6 hanesinin SMS ile 3160’a gönderilmesi gerekmektedir. Banka kartları için katılım SMS’i gönderilmesine gerek yoktur. Kampanya katılımı için SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,5 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL’dir. Vakıfbank Worldcard sahipleri 6635’e SMS göndermelidir. Unutmayın son gün 31 Ocak 2014. Kampanyayı kaçırmayın, karlı çıkın.

vakıfbankworld Vakıf World Kartla Şok Marketlerinde Şok Gibi Bir Kampanya

17 Ocak 2014
Okunma
bosluk

Mammasita.com’da Vakıfbank World Kart Kampanyaları

Mammasita.com’da Vakıfbank World Kart Kampanyaları

Mammasita.com’dan tüm anne ve babalara hatta adaylarınada. Bebeğiniz veya çocuğunuz için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bir tıkla ayağınıza mammasita.com’la getirin ödemesini ise Vakıfbank world kartla hiç düşünmeyin. Kampanya dahilinde world kartınızla 25 Aralık 2013 – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 75 TL ve üzeri yapacağınız peşin veya taksitli alışverişlere 15 TL 100 TL ve üzeri yapacağınız harcamaya ise 25 TL worldpuan hediye. Üstelik yapacağınız harcamalarda world karta özel peşin fiyatına vade farksız 12 taksit fırsatıyla beraber kargoda ücretsiz.

Kampanya kart bazında olmayıp müşteri bazında olacak ve her müşteri bir kez maximum 25 TL worldpuan hediye kazanacaktır. Kazanmış olduğunuz worldpuanlar 06 Şubat 2014 tarihinde world kartlarınıza yüklenecek ve kullanım süresi 16 Şubat 2014 olacaktır. Kullanılmayan worldpuanlar 17 Şubatta tekrar geri alınacaktır. Bu kampanyadan business kartlar ile banka kartları ve worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler dahil değildir. Kampanya için son gün 31 Ocak 2014. Kampanyayı kaçırmayın karlı çıkın, keyifli alışverişler.

mammasita logo Mammasita.comda Vakıfbank World Kart Kampanyaları

14 Ocak 2014
Okunma
bosluk

Hızlıal.com’da Vakıfbank World Kart Kampanyaları

Hızlıal.com’da Vakıfbank World Kart Kampanyaları

Müşteri memnuniyetini, 23 yıllık tecrübeyi ucuz fiyat politikasıyla birleştirerek müşterileriyle daha fazla şeyler paylaşmak için kurulan hızlıal.com’da Vakıfbank World Kampanyaları başladı. Kampanya dahilinde world kartınızla 500 TL ve üzeri alşverişlerinize 50 TL 1.000 TL ve üzeri alışverişlerinize ise 100 TL worldpuan hediye. Fakat altın, kıymetli maden ve kontör ürünleri alımlar kampanyaya dahil değildir. Üstelik yapılan harcamalar ister peşin isterseniz peşin fiyatına vade farksız 12 taksit fırsatı ile.

Kampanya kart bazında olmayıp müşteri bazında olacak ve her müşteri bir kez maximum 100 TL worldpuan hediye kazanacaktır. Kazanmış olduğunuz worldpuanlar 07 Şubat 2014 tarihinde world kartlarınıza yüklenecek ve kullanım süresi 17 Şubat 2014 olacaktır. Kullanılmayan worldpuanlar 18 Şubatta tekrar geri alınacaktır. Bu kampanyadan business kartlar ile banka kartları ve worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler dahil değildir. Kampanya için son gün 31 Ocak 2014. Kampanyayı kaçırmayın karlı çıkın, keyifli alışverişler.

hızlıal Hızlıal.comda Vakıfbank World Kart Kampanyaları

14 Ocak 2014
Okunma
bosluk

Kliksa.com’da Vakıfbank World Kart Kampanyaları

Kliksa.com’da Vakıfbank World Kart Kampanyaları

Cazip fiyatları, geniş ürün yelpazesi, 12 ayavaran taksit seçenekleri ve sabancı güvencesini bir arada tutan kliksa.com’da Vakıfbank world card kampanyaları başladı. Kampanya dahilinde 02 Ocak – 20 Ocak 2014 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 500 TL – 999 TL arasındaki peşin veya taksitli hiç fark etmez 50 TL worldpuan 1.000 TL üzeri harcamalarda ise 100 TL worldpuan hediye world kart sahiplerini bekliyor.

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında olacak ve her müşteri bir kez worldpuan kazanma hakkına sahip olacaktır. Kampanya kapsamında kazanılacak worldpuan ise 100 TL’yi geçmeyecektir. Gelelim kazanmış olduğumuz worldpuan yüklenme harcanma zamanlarına. Kazanılan worldpuanlar 28 ocak tarihine kadar yüklenecek, son kullanım tarihleri ise 10 Şubat’ı geçmeyecektir. Bu kampanyadan business kartlar, banka kartları ve worldpuanlarla yapılan harcamalar dahil değildir.

kliksa Kliksa.comda Vakıfbank World Kart Kampanyaları

13 Ocak 2014
Okunma
bosluk

Vakıfbank Worldcard’la 2014 Mtv Ödemeleriniz 3 Taksitle

Vakıfbank Worldcard’la 2014 Mtv Ödemeleriniz 3 Taksitle

01 Ocak 2014 – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında Vakıfbank Worldcardınızla yapacağınız 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizde vade farksız peşin fiyatına 3 taksit. Unutmayın kampanya için son gün 31 Aralık 2014. Kampanya hakkında geniş bilgi ve ayrıntılar için kampanya detaylarını inceleyebilirsiniz.

Kampanya Detayları

  • Bankamızın tüm kredi kartları kampanyaya dahildir.
  • www.gib.gov.tr’den yapılacak 100 TL ve üzerindeki tüm MTV ve trafik para cezası ödemeleri kart hamiline 3 taksitte yansıtılacaktır.
  • Bankamız kredi kartlarına özel bu imkandan faydalanabilmek için www.gib.gov.tr adresinden “İnternet vergi dairesi” linkine ulaşılması ve “MTV Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme” butonunu seçilmesi gerekmektedir.
  • Ödeme anında mail-order limitinin yeterli olması gerekmektedir.
  • www.gib.gov.tr ‘den yapılacak 6111 sayılı torba yasa kapsamındaki borç ödemeleri kampanyaya dahil değildir.

 

 

vakıfbankworld Vakıfbank Worldcardla 2014 Mtv Ödemeleriniz 3 Taksitle

5 Ocak 2014
Okunma
bosluk

Vakıf World Cardla Motorlu Taşıtlar Verginizi Öderken Kazanmaya Ne Dersiniz

Vakıf World Cardla Motorlu Taşıtlar Verginizi Öderken Kazanmaya Ne Dersiniz

 

2013 yılı motorlu taşıtlar vergisi taksit zamanı geldi. 01 Temmuz 2013 – 31 Temmuz 2013 tarihleri arasında motorlu taşıtlar vergisi ödemesi yapmak için bir çok yol bulunmakla beraber bankalar ve kredi kartları arasında muhteşem bir çekişme ve türlü türlü kampanyalar bulunmakta. Sizlere bu yazımızda Türkiye’deki tüketicilerin bir çoğunun kullandığı kart olan World Card’ın kampanyasından bahsedeceğiz. Vakıfbank world cardınızla belirtilen kampanya tarihleri arasında motorlu taşıt vergisi ödemelerinde peşin fiyatına vade farksız 6 taksit fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya hakkında geniş bilgi ve detaylar için kampanya ayrıntılarını inceleyebilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

 

  • www.gib.gov.tr ‘den yapılacak 100 TL ve üzerindeki tüm MTV ve trafik para cezası ödemeleri kart hamiline 6 taksitte yansıtılacaktır.
  • Bankamız kredi kartlarına özel bu imkandan faydalanabilmek için www.gib.gov.tr adresinden “İnternet vergi dairesi” linkine ulaşılması ve “MTV Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme” butonunu seçilmesi gerekmektedir.
  • Ödeme anında mail-order limitinin yeterli olması gerekmektedir.
  • www.gib.gov.tr ‘den yapılacak 6111 sayılı torba yasa kapsamındaki borç ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
  • Bankamızın tüm kredi kartları kampanyaya dahildir.

 

vakıfbankworld Vakıf World Cardla Motorlu Taşıtlar Verginizi Öderken Kazanmaya Ne Dersiniz

12 Temmuz 2013
Okunma
bosluk