Türkiye İş Bankası Taşıt Kredisi Masraf ve Faiz Oranları

Türkiye İş Bankası Taşıt Kredisi Masraf ve Faiz Oranları

 

Yüzde sıfırdan başlayan faiz oranlarıyla müşterilerine büyük kampanyalar sunan Türkiye İş Bankası’nın 2012 yılına ait faiz oranları ve masrafları aşağıda listelenmiş olup geniş bilgi için sizleri Türkiye İş Bankası şubelerine bekliyoruz.

 

 

 

 

4 Mart 2012
Okunma
bosluk

İş Bankası’ndan Taşıt Kredisi Kampanyası

İş Bankası’ndan Taşıt Kredisi Kampanyası

 

Düşük faizli Taşıt kredisi kullanmak isteyen için özel fırsatlar 2012 yılında da İş Bankası’nda. Hayalinizdeki arabaya ulaşmak için İş Bankası’nın sunduğu cazip koşullar ve indirimli krediler hakkında bilgi almak ve başvurmak için sizi en yakın Türkiye İş Bankası şubelerine bekliyoruz.

 

 

4 Mart 2012
Okunma
bosluk

Yapı Kredi Play Kart Başvurusu

Yapı Kredi Play Kart Başvurusu

Play Card Yapı Kredi’nin gençlere sunduğu bir kredi kartı türüdür. Play Card’da 18-26 yaş arası üniversite öğrencileri ve 12-18 yaş arası öğrenciler için olmak üzere 2 çeşit play card mevcuttur. İkisininde sunmuş olduğu avantajlar ve hizmetler gençlere sınırsız olarak sunulmuştur.

18-26 yaş üniversite öğrencileri için Play Card

Play Card sahibi Üniversite öğrencileri kendileri için açılan hesaptan hiç bir şekilde hesap işletim ücreti, hesap bildirim cetveli ücreti vb. ücretler tahsil edilmemektedir.

Sınırsız internet bankacılığı için sadece kredi kartı bilgileri yeterlidir.

Sınırsız bankacılık hizmetleri sunulur.

Play Card sahibi kişinin hesabına yapılan havalelerde ücret alınmaz.

Play Card sahibi kişiye banka tarafından hesaplanarak bir esnek hesap açılır. Yapı Kredi bankası bu oranı Play Card sahipleri için çok düşük tutmuştur.

Düzenli harçlık sistemiyle play card sahibi kişinin hesabındaki para belli meblağın altına düştüğü taktirde velisinin hesabından otamatik para çekilir.

12-18 yaş öğrenciler için

Play Card sahibi Üniversite öğrencileri kendileri için açılan hesaptan hiç bir şekilde hesap işletim ücreti, hesap bildirim cetveli ücreti vb. ücretler tahsil edilmemektedir.

Düzenli harçlık sistemiyle play card sahibi kişinin hesabındaki para belli meblağın altına düştüğü taktirde velisinin hesabından otamatik para çekilir.

Play Card Başvurusu Yapmak İçin

PLAY yaz bir boşluk bırak TC kimlik numaranı yaz ve Turkcell 4421 e gönder…

25 Mayıs 2011
Okunma
bosluk

Carrefour Axess Kredi Kartı

Carrefour Axess Kredi Kartı

CarrefourSA grup ve Akbank işbirliği çerçevesinde geliştirilen bir kredi kartı programıdır. Axess’in tüm özelliklerini taşıyan Carrefour Axess, CarrefourSA mağazalarında her ay gerçekleştirilen çeşitli kampanyalarla ekstra indirimler ve ayrıcalıklar kazandırmaktadır.
Carrefour Axess, Mastercard ödeme sistemine bağlı, tüm dünyada kullanabileceğiniz bir kredi kartıdır.
Carrefour Axess ile chip-para kazanabilir.

Carrefour Axess ile yüzbinlerce Axess üye işyerinde taksit yapabileceğiniz gibi, peşin ödemelerinizi 444 25 25’i arayarak sonradan taksitlendirebilirsiniz
Kartınızla tüm Mastercard logolu ATM’lerden nakit avans çekebilirsiniz. Güvenli alışveriş ve nakit avans için kartınızın şifresini almayı unutmayınız.c_a_basvuru

14 Kasım 2010
Okunma
bosluk

Akbank’tan İhtiyaç Kredisi!

Akbank’tan İhtiyaç Kredisi!

Evlilikten elektronik eşyaya, ev eşyasından tatile, beyaz eşyadan çocuklarınızın eğitimine kadar her türlü ihtiyacınız için Akbank İhtiyaç Kredisi’ni kullanabilirsiniz. İhtiyaç Kredisi başvurunuzu dilerseniz 444 00 11 CepKredi veya WebKredi üzerinden gerçekleştirebilir, kredi onayınızı anında alarak dilediğiniz Akbank Şubesi’nden sadece kimlik belgeniz ile kredinizi kullanabilirsiniz.
Uygun faiz oranları ve 48 aya kadar vade imkanı ile her türlü nakit ihtiyacınızı karşılamanın en hızlı ve kolay yolu Akbank’ta…

Faiz Oranları

İNDİRİMLİ KREDİLER (TL)

Kom. Oranı     12 ay   24 ay  36 ay  48 ay  60 ay   120 ay
İnd. İhtiyaç Kredisi                  % 5         0,88     1,21    1,32    1,38     1,42           -

TL KREDİLER

12 ay     24 ay     36 ay     48 ay     60 ay     120 ay
İhtiyaç Kredisi                             1,59       1,59       1,59        1,59       1,59           -
Ev geliştirme kredisi                  1,29      1,29        1,29        1,29       1,29        1,29
İpotekli İhtiyaç Kredisi            1,29      1,29        1,29        1,29       1,29        1,29
Arsa Kredisi                                  1,29        1,29       1,29        1,29      1,29        1,29
Eğitim kredisi                               1,59        1,59        1,59        1,59     1,59           -

Kredi Koşulları

* 18 yaşından büyük, risk ve istihbaratında herhangi bir olumsuzluğu bulunmayan ve gelirini belgeleyen herkes bu krediden yararlanabilir.
* Kredinin taksiti, hane halkı (kişinin ve eşinin toplam geliri) aylık ortalama gelirinin %50′sini geçmemelidir.
* Kredi hayat sigortası yaptırılır.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

* Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaportun aslı ve fotokopisi
* Son döneme ait su/elektrik/doğalgaz/telefon faturası veya ikametgah belgesi (Faturalar kişinin kendi adına soyadına düzenlenmiş olmalıdır.)
* Gelir durumunu gösterir belge
o Ücretliler: Maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösteren işyerince onaylı belge
o Serbest Meslek Sahibi: Vergi levhası
o Şirket Ortağı: Vergi levhası veya Ticaret Sicil Gazetesi’nde yer alan kuruluş ilanı fotokopisi
o Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Tapu aslı ve fotokopisi
o Emekliler: Hesap cüzdanı

webkredi_basvuru_buton

14 Kasım 2010
Okunma
bosluk

Akbank’tan WebKredi!

Akbank’tan WebKredi!

Web Kredi Hakkında

İnternet’ten kredi başvurusu yapmak hiç bu kadar kolay olmadı. Başvurunuzu bir kaç dakika içinde İnternetten yapın, kredi cevabınız anında cep telefonuza gelsin.
WebKredi’den ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi başvurularınızı yapabilirsiniz.
WebKredi Başvurusu
Kredi başvurusu yapmak veya onaylanmış başvurunuzu güncellemek için lütfen tıklayın…
Başvurunuzun değerlendirmeye alınması için başvurunuzda belirttiğiniz cep telefonunuzdan KREDI yazarak 4425′e SMS atmanız gerekmektedir.
Başvurunuzun değerlendirmeye alınması için başvurunuzda belirttiğiniz cep telefonundan 4425′e SMS mesajı atmanız gerekmektedir.

WebKredi Eksik Bilgi Tamamlama

4425′ten eksik bilginiz olduğunu belirten bir SMS mesajı aldıysanız,  WebKredi Eksik Bilgi Tamamlama Seçeneğini  tıklayarak eksik bilgilerinizi tamamlayabilirsiniz.

WebKredi Eksik Bilgi Tamamlama

Eksik bilgilerinizi tamamlamak için SMS mesajında belirtilen Referans Numarası ile giriş yapmalısınız.Karşınıza gelen ekranlarda yalnızca eksik olan bilgileriniz boş olarak gelecek ve bu bilgileri yeniden girmeniz istenecektir. Bu işlemlerden sonra, kredi başvurunuzun cevabı anında cep telefonunuza kısa mesaj yolu ile bildirilecektir.

Kimler başvurabilir?

18 yaşının üzerinde, TC vatandaşı, ücretli çalışan ya da serbest meslek sahibi herkes WebKredi’den kredi başvurusunda bulunabilir.

WebKredi’den başvuru yapmak için Akbank müşterisi olmanıza gerek yoktur.

Nasıl başvurabilirim ?

WebKredi’den kredi başvurunuzu birkaç dakika içinde kolayca yapabilirsiniz. Başvuru yapmak için;

* WebKredi sayfasındaki WebKredi Başvuru butonuna tıklayın.
* TC Kimlik Numaranız, Vergi Numaranız ve cep telefonu numaranızı bilgi ekranına girin.
* Kişisel bilgilerinizi ve talep ettiğiniz kredi bilgilerini girerek başvurunuzu tamamlayın.
* Başvurunuzu tamamladıktan sonra, başvuru sırasında vermiş olduğunuz cep telefonunuzdan ” kredi ” yazarak 4425′e SMS gönderin. Böylece başvuru sırasında bildirdiğiniz cep telefonu numaranız doğrulanacak, başvurunuz geçerli hale gelecektir. (Turkcell dışındaki operatörlerden 05324442525′e SMS gönderilmelidir.)
* Başvuru sonucunuz anında başvuru sırasında vermiş olduğunuz cep telefonunuza SMS ile bildirilecektir.

Başvurum ne kadar zamanda sonuçlanır?

Başvurunuzu tamamlayıp 4425′e SMS attıktan sonra, başvuru sonucunuz anında cep telefonunuza SMS mesajı ile bildirilecektir.

Başvurunuz kabul edilmediği veya eksik bilgi nedeni ile başvurunuzun sonuçlandırılamadığı durumlarda da SMS ile size bilgi verilecektir.

Eksik bilgilerimi nasıl tamamlayabilirim?

* 4425′ten eksik bilginiz olduğunu belirten mesaj aldıysanız, mesajda belirtilen referans numaranız ile WebKredi sayfasındaki WebKredi Eksik Bilgi Tamamlama butonuna tıklayın.
* WebKredi Eksik Bilgi Tamamlama bölümünde, kişisel bilgilerinizden eksik olan alanlar boş olarak görüntülenecektir. Sadece, bu alanları tekrar girerek eksik bilgilerinizi tamamladıktan sonra, başvurunuz hemen değerlendirmeye alınacaktır.
* Eksik bilgilerinizi tamamlayarak başvurunuzu sonlandırdığınızda, kredi cevabınız anında cep telefonunuza SMS mesajı ile bildirilecektir.
* İsterseniz eksik bilgilerinizi 444 00 11 CepKredi’ye başvuruda belirttiğiniz cep telefonundan arayarak da tamamlayabilirsiniz. Sistem sizi cep telefonunuzdan tanıyacak ve referans numaranızı istemeyecektir.

Kabul edilen kredi başvurumdaki tutar ve vadeyi nasıl değiştirebilirim?

Kabul edilen bir kredi başvurunuz için, tutar ve vadeyi değiştirmek isterseniz;

* Aynı kredi türü için yeni bir başvuru yapar gibi WebKredi sayfasına giderek yeni bir başvuruda bulunun.
* Sistem otomatik olarak karşınıza, kabul edilen başvurunuzdaki vade ve tutar bilgileri gelecektir. Aynı ekranda yeni vade ve tutar bilgisi girebilmeniz için bilgi giriş alanları da yer alacaktır.
* Bu sayfadan, yeni kredi tutarı ve vade bilgilerini girerek tekrar değerlendirilmesi için onayladığınızda, yeni kredi bilgileri ile değerlendirmeniz yapılarak başvuru sonucunuz en kısa sürede SMS mesajı ile tarafınıza bildirilecektir.

Krediyi nasıl kullanabilirim?

* İhtiyaç Kredisi başvurunuz onaylandı ise sadece kimlik belgeniz ile herhangi bir Şubemize gitmeniz yeterlidir.
* Konut ve Taşıt Kredisi başvurunuz onaylandı ise, başvuru sırasında beyan ettiğiniz bilgilerinizi doğrulayan belgeleriniz ile dilediğiniz bir Şubemize başvurmanız gerekmektedir. Kredi başvurunuz için gereken diğer evrakları görmek için tıklayın.
* Konut Kredisi başvurularında ayrıca satın alacağınız konuta ait tapu fotokopisini, Taşıt Kredisi başvurularınızda ise satın alacağınız araca ait faturayı getirmeniz gerekmektedir.

WebKredi’ye başvuru ücretli midir?

* Akbank tarafından size gönderilen hiç bir SMS için ücret ödemezsiniz.
* Akbank’a gönderdiğiniz mesajlar GSM operatörünüzün uyguladığı tarifeye göre ücretlendirilmektedir.

Başvuru sırasında bağlantı kesilirse, ne yapacağım?

*Başvurunuzu yaparken herhangi bir nedenle bağlantınız kesildiğinde başvurunuzu yeniden yapmanız gerekecektir.

webkredi_basvuru_buton

14 Kasım 2010
Okunma
bosluk

Facebook’da Beğen