Akbank’tan Artı Para!

Akbank’tan Artı Para!

Artı paranızı kullanın hiç nakitsiz kalmayın. Akbank her zaman yanınızda bize bir tık kadar uzaktasınız. Artı Para; vadesiz mevduat hesabında yeterli miktarda para olmasa bile, limitler dahilinde birçok bankacılık hizmetinden yararlanma olanağı sağlayan bir kredili mevduat hesabıdır.
Siz de Akbank müşterisi olmanın artılarından yararlanın!

İşleyiş Şekli

Artı Para’nıza sadece kullandığınız gün kadar faiz işler.
Hesabınız eksi bakiyedeyken Artı Para’nızın bağlı olduğu hesabınıza herhangi bir para girişi olduğunda hesap otomatik olarak krediyi kapatır.  Kredi kullanımınızın ardından, aynı gün içinde hesabınıza para yatırmanız durumunda 1 günlük faiz uygulanır.

Ay içerisindeki Artı Para kullanımınızdan dolayı hesabınıza tahakkuk eden artı para faizi ay sonunda adresinize gönderilen Akhesap özeti ile bildirilecektir.  Akhesap özetinizin adresinize posta yolu ile gönderilmesini istemediğiniz takdirde şubenize ya da 444 25 25’e başvurarak veya İnternet Şubemizden ekstrenizin e-mail aracılığı ile gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Hesabınızın eksi bakiyeye düştüğü tarihten itibaren en fazla üç ay içerisinde hesabınızı artı bakiyeye geçirmeniz gerekmektedir. Böylece Artı Para’nızı kesintisiz kullanmaya devam edebilirsiniz.

Özellikleri

Nakit Artısı
Hesabınızda yeterli para kalmadı ama acilen paraya ihtiyacınız var. Artı Para, anında size nakit sağlar. Dilerseniz Şubeden, dilerseniz Akbank ve Altın Nokta ATM’lerinden…

Fatura ve Düzenli Ödeme Artısı
İşleriniz yoğun, fatura tarihlerini takip edemiyorsunuz. Elektriğiniz, suyunuz kesilmesin. Akbank’a verdiğiniz tek talimatla elektrik, su, telefon, doğalgaz, kablolu TV faturalarınız ve düzenli ödemeleriniz otomatik olarak Artı Para’nızdan ödensin.

Kredi Ödeme Artısı
Hesabınızda para olmasa bile, kredinizin ödeme gününde Artı Para otomatik olarak devreye girsin, krediniz gecikmeye düşmesin.

Maaş Ödemesini Yaptığımız Müşterilerimiz
Maaş ödemelerini yaptğımız müşterilerimiz için Artı Para özel faiz oranı ile kullandırılmaktadır.

Artı Para Faiz Oranımız

Standart faiz oranımız:%5,25

Maaş müşterilerimiz için artı para faiz oranı:%5,00

Gerekli Belgeler

Artı para’dan faydalanabilmek için şubenizle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Artı Para başvurusu için gereken belgeler şunlardır:

  1. Nüfus cüzdanı fotokopisi
  2. Son döneme ait su/elektrik/doğalgaz/telefon faturası veya ikametgah belgesi (Faturalar kişinin kendi adına soyadına düzenlenmiş olmalıdır.)
  3. Gelir durumunu gösterir belge
  • Ücretliler: Son ay maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösteren işyerince onaylı belge
  • Serbest Meslek Sahibi: Vergi levhası, ticaret sicil belgesi
  • Ücretiniz dışında gelir beyan ettiyseniz, bu gelirinizi gösteren belgeler

Akbank Artı Para’ya başvurmak için sizi en yakın şubelerimize bekliyoruz.

Size en yakın ATM, BTM veya şube listesine ulaşmak için lütfen Tıklayın.

14 Kasım 2010
Okunma
bosluk