Finansbank CardFinans’la Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemeleri 5 Taksit

Finansbank CardFinans’la Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemeleri 5 Taksit

 

01 Ocak – 31 Ocak 2012 tarihleri arasında Finansbank CardFinans ile aracınızın 2012 yılı ilk taksidi olan Motorlu Taşıtlar Vergisini kartınızla peşin fiyatına vade farksız 5 taksitle ödeyebilirsiniz. Bunun için Gelir İdaresi Başkanlığı sitesi  www.gib.gov.tr ‘den rahatlıkla  ödeyebilirsiniz.

 

01 – 31 Ocak 2012 Tarihleri arasında CardFinans kredi kartları ile www.gib.gov.tr, İnternet Şubesi ve Finansbank şubelerinden yapılacak olan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinize 5 Taksit ve Speedy’den antifirizli cam suyu hediye. Üstelik tüm işçilik bedellerinde %50 İndirim.

 

Kampanya Detayları

 

  • 1 Ocak – 31 Ocak 2012  tarihleri arasında www.gib.gov.tr, İnternet Şubesi, tüm Finansbank Şubeleri ve 444 0 900 Finansbank Çağrı Merkezi üzerinden Finansbank kredi kartlarıyla yapılacak tek çekim Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 5 taksit fırsatı sunulacaktır. Belirtilen kanallardan bu dönem içinde yapılan işlemlerde tek çekim ödeme opsiyonu bulunmamaktadır.

 

  • İnternet Şubesi, tüm Finansbank Şubeleri ve 444 0 900 Finansbank Çağrı Merkezi üzerinden hesaptan ödeme yapılabilecek olup, bu ödemelerde taksit uygulaması geçerli değildir.

 

  • Belirtilen kanallar üzerinden kredi kartı veya hesaptan yapılan ödemelerde Speedy’den antifrizli cam suyu hediye edilecek, ayrıca tüm işlemlerde işçilik bedelinde %50 indirim uygulanacaktır. Speedy hizmetleri için uygulama tarihleri 1 Ocak – 30 Haziran 2012’dir. Speedy servis ve fiyat listesine www.speedy.com.tr ’den ulaşılabilir.

 

  • Speedy hizmetleri için, ödemesini kredi kartı ile yapan müşterilerimizin alındı belgesini, hesaptan ödeme yapan müşterilerimizin ise ödeme dekontunu ilgili hizmet noktasına uygulama öncesinde ibraz etmeleri gerekmektedir.

 

  • Antifirizli cam suyu hediyesi ve işçilik bedelinde %50 indirimden, yalnızca dekont üzerinde plaka bilgisi bulunan araç için faydalanılabilir.

 

  • Her araç kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.

 

  • Ticari kartlar kampanyaya dahildir.

 

  • Ayrıntılı bilgi: 444 0 900 ve www.speedy.com.tr

 

 

 

 

 Finansbank CardFinansla Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemeleri 5 Taksit

4 Ocak 2012
Okunma
bosluk