TEB Worldcard Başvurusu

TEB Worldcard Başvurusu

Dünyanın heryerinde geçerli olan kredi kartlarından biri olan Worldcard şimdi de TEB’le birleşerek TEB müşterilerine taksitler Worldpuanlar sunuyor.

Worldcard Türkiye’deki kredi kartı kullanıcılarının en çok tercih ettiği bir kredi kartlarından birisidir. Worldcard Dünya’nın neresinde olursanız olun dilediğiniz gibi para çekebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerindeki World üye işyerlerinde dilediğinizce alışveriş yapabilir hem taksit hemde Worldpuan kazanabilirsiniz. Kazandığınız World puanlarla üye işyerlerinden bedava alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca World puanlarınızla hiç beklemeden istediğiniz havayolundan bilet alabilirsiniz.

World Cardınızı sevdiklerinizle de paylaşabilir onlar için ek kart talep edebilir bu ek kartların limitlerinide belirleyebilirsiniz.

teb worldcard TEB Worldcard Başvurusu

Kartınız veya kartınıza bağlı ek kartlardan biri  çalınır veya kaybolursa Dünya’nın neresinde olursanız olun, +90 (212) 444 0 144 TEB Telefon Bankacılığını arayarak durumu bildirmeniz gerekir. Kayıp ve çalıntı bildiriminde bulunmanızdan önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımdan doğan zararların 150,00 (yüzelli) TLsi sizin World Card sahibine aittir.  Bildiriminde bulunmadığınız takdirde bu sınır uygulanmayacak harcama tutarının tümünü sizin karşılamanız talep edilecektir.

TEB World card da birikmiş olan World puanlar harcanmadığı taktirde 365 gün sonra silinir.

Sizde hemen bir Worldcard sahibi olmak için hemen tıklayın.

hemen basvur left 150x150 TEB Worldcard Başvurusu

28 Ağustos 2011
Okunma
bosluk

TEB Bonus Card Başvurusu

TEB Bonus Card Başvurusu

Türkiye’nin öncü bankalarında olan TEB ve Türkiye’nin en çok kullanılan kredi kartlarından olan Bonus Card TEB’le birleşerek TEB Bonus Card’ı ürettiler.

Bilindiği üzere Bonus Card Türkiye’de en çok kullanılan kredi kartlarından birisidir. Gerek kazandırmış olduğu bonuslar gerekse yaptığı kampanyalarla adından söz ettiren bonus card şimdi TEB’le beraber bu büyük bankanın sağlamış olduğu kampanyalar indirimler ve ödüllerle sizleri bekliyor.

TEB Bonus card sayesinde bonus card üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerle bonus ve bol bol taksit kazanırsınız.

kart secim 010610 02 TEB Bonus Card Başvurusu

Şimdi kısaca TEB Bonus Card özelliklerini inceleyelim.

* Bonus Card’ın tüm özelliklerini içinde bulunduran TEB Bonus Card’la yapacağınız alışverişlerde bol bol bonus kazanabilir bunları ister hemen isterseniz biriktirerek bonus üye işyerlerinde rahatça harcayabilirsiniz.

* Bonus üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerde 24 aya varan vade farksız taksitler TEB Bonus Card sahiplerini bekliyor. Ayrıca yapacağınız taksitli alışverişlerde sizlere bonus kazandırıyor.

* Bonus Card’dada olduğu gibi bol bol harcama yaparak sizlere daha çok kazandıracak olan TEB Bonus Plus ve Premium cardlara sahip olabilirsiniz.

* TEB internet şubesi yada 444 0 666 telefon bankacılığını kullanarak bir talimatınızla ödeme bilgilerinizi e-posta yada cep telefonunuza alabilirsiniz.

* TEB Bonus card kullanıcıları TEB Bonus haricinde TEB’in sunmuş olduğu diğer kredi kartı ürünlerinden 5 adede kadar ürün başvuruşundan talep edebilir.

* Sevdikleriniz içinse 10 adede kadar ek kart talebinde bulunabilirsiniz.

TEB Bonus Card sahibi olmak artık çok kolay. Sizde hemen bir TEB Bonus Card sahibi olmak için;

 

hemen basvur TEB Bonus Card Başvurusu

20 Ağustos 2011
Okunma
bosluk