Tekstilbank Advantage Kart Başvurusu

Tekstilbank Advantage Kart Başvurusu

Tekstilbank Advantage Kart Dünya’nın heryerinde Visa/Mastercard logosu gördüğünüz heryerde geçerli olan bir kredi kartıdır. Tekstilbank müşterilerine sunduğu bu kredi kartını kısaca tanıyalım.

Tekstilbank Advantage kart tekstilden turizme, otomotivden sağlığa kadar birçok alanda Tekstilbank müşterilerine hizmet sunmaktadır. Advantage kart logosu gördüğünüz tüm üye işyerlerinde müşterilerine hem nakit puan hemde taksit sunmaktadır.

Teksilbank Advantage Hsbc Advantage kartla aynı özellikleri taşımakta olup ayrıca Tekstilbank’ın dönem dönem yaptığı çeşitli kampanyalardan yararlanmanızı sağlar.

Kazandığınız nakit puanları Advantage kart logolu üye işyerlerinde dilediğinizce harcayabilirsiniz. Advantage kart ile nakit avans çekebilirsiniz.

tekstil buyuk Tekstilbank Advantage Kart Başvurusu

Tekstilbank Advantage kart başvurusu yapmak için size en yakın Tekstilbank şubelerine gelip başvuru formu doldurmanız gerekiyor. Ayrıca başvuru formuyla teslim edilecek evraklar şunlardır.

Çalışan kişiler için
Nüfus cüzdan fotokopisi (ön ve arka yüzleri), yabancı uyruklu iseniz; pasaport fotokopisi
İkametgah veya sizin adınıza düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin olan ve başvuru tarihinden önceki üç ay içinde düzenlenmiş fatura
Ek kart talep ediliyorsa, ayrıca ek kart sahibinin nüfus cüzdan fotokopisi

Çalışmayan veya yabancı uyruklu kişiler için
Yukarıdakilere ek olarak, bir kefil* göstermeleri gerekmektedir.

T.C. vatandaşı olmayan kişiler için
Yukarıdaki tüm bu maddelere ek olarak, çalışma ve oturma izinlerinin birer fotokopisini başvuru formuna eklemeleri gerekmektedir.

 

14 Temmuz 2011
Okunma
bosluk