Vakıfbank Business Kart Başvurusu

Vakıfbank Business Kart Başvurusu

Vakıfbank Business kart şirket harcamalarınızda kullanabileceğiniz sizlere büyük fırsatlar, taksitler, indirim ve kampanyalar sağlayan özel bir kredi kartıdır.

Vakıfbank Business kart ile çalışanlarınıza çıkrttığınız ek kartlarda yapılan harcamaların world puanları tek bir kartta toplayabilir bu sayede şirket harcamalarınızda tasarruf yapmış olursunuz.

World puanları milplus a çevirerek world puanlarınız 2 ye katlanarak uçak bileti tatil organizasyonlarında kullanabilirsiniz.

Business Kartınızla 7/24 Asistans hizmetlerinden yararlanabilir, gerekli bilgiyi temin edebilirsiniz.  Asistans Hizmetleri 444 0 724

Hemen bir Business kart sahibi olmak için sizleri banka şubelerimize bekliyoruz.

7436vkf 16 Vakıfbank Business Kart Başvurusu

15 Haziran 2011
Okunma
bosluk

Vakıfbank Beşiktaş Kart Başvurusu

Vakıfbank Beşiktaş Kart Başvurusu

Vakıfbank Beşiktaş Taraftar kart sayesinde gönül verdiğiniz Beşiktaşla bir bağ kuracaksınız. Vakıfbank Beşiktaş taraftar kart sayesinde yapacağınız tüm alışverişlerde hem siz kazanacaksınız hem de gönül verdiğiniz Beşiktaş.

Kartınızı Dünyanın neresinde olursanız olun alışveriş yapabilir ve üye işyerlerinden taksit ve worldpuan kazanabilirsiniz.

Vakıfbank Beşiktaş Taraftar kart sayesinde sürpriz hediyeler ve kampanyalar sizleri bekliyor. Bu taraftar kart sayesinde hem Vakıfbank’ın Vakıf üye işyerlerinden hem de World üye işyerlerinde fırsatlar sizleri bekliyor.

img 69 besiktaskart Vakıfbank Beşiktaş Kart Başvurusu

Vakıfbank Beşiktaş Taraftar kart bir World Card özelliği taşıdığı için onbinlerce üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerde world puanlar sizleri bekliyor.

Hemen sizde bir Vakıfbank Beşiktaş Taraftar kart sahibi olmak ayrıca Worl Card’ın inanılmaz Dünyasına katılmak için;

h.b4 Vakıfbank Beşiktaş Kart Başvurusu

15 Haziran 2011
Okunma
bosluk