Yapı Kredi World Card Borç Sorgulama

Yapı Kredi World Card Borç Sorgulama

World card sizlere Yapı Kredi bankasının sunduğu yurtiçinde ve yurtdışında kullanabileceğiniz taksit ve world puan kazandıran kredi kartıdır. World Card harcamalarınızı ve dönem içi alışverişlerinizi detaylı olarak görmek için sizlere bir takım yollar sunuyoruz. Bunlar aşağıda kısaca anlatılmıştır.

 Yapı Kredi World Card Borç Sorgulama

* İlk olarak internet bankacılığından başlayalım. Yapı Kredi Bankası World Card internet bankacılığı için internet bankacılığına üye olmanız gerekmektedir. Bu üyeliği gerçekleştirdikten sonra dönem içi alışverişlerinizi borç bakiyenizi World Card’ınızla yaptığınız tüm işlemleri detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Yapı Kredi World Card İnternet Bankacılığı üye olmak için tıklayınız.

* İkinci olarak Yapı Kredi Bankası World Card Müşteri hizmetlerini arayarak buradan da World Card banka kartı numaranızı ve şifrenizi girerek World Card’ınızın borcunu ve dönemiçi harcamalarınızı öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken 444 0 444 numaralı telefonu aramak.

* Son olarak mesai saatleri dışında Yapı Kredi ATM leri kullanarak hem borçlarınız öğrenebilir, hemde borcunuzu kolayca öğrenebilirsiniz.

 

8 Haziran 2011
Okunma
bosluk