Vakıfbank Beşiktaş Kart Başvurusu

Vakıfbank Beşiktaş Kart Başvurusu

Vakıfbank Beşiktaş Taraftar kart sayesinde gönül verdiğiniz Beşiktaşla bir bağ kuracaksınız. Vakıfbank Beşiktaş taraftar kart sayesinde yapacağınız tüm alışverişlerde hem siz kazanacaksınız hem de gönül verdiğiniz Beşiktaş.

Kartınızı Dünyanın neresinde olursanız olun alışveriş yapabilir ve üye işyerlerinden taksit ve worldpuan kazanabilirsiniz.

Vakıfbank Beşiktaş Taraftar kart sayesinde sürpriz hediyeler ve kampanyalar sizleri bekliyor. Bu taraftar kart sayesinde hem Vakıfbank’ın Vakıf üye işyerlerinden hem de World üye işyerlerinde fırsatlar sizleri bekliyor.

Vakıfbank Beşiktaş Taraftar kart bir World Card özelliği taşıdığı için onbinlerce üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerde world puanlar sizleri bekliyor.

Hemen sizde bir Vakıfbank Beşiktaş Taraftar kart sahibi olmak ayrıca Worl Card’ın inanılmaz Dünyasına katılmak için;

15 Haziran 2011
Okunma
bosluk

Yapı Kredi World Card Başvurusu

Yapı Kredi World Card Başvurusu

Bu yazımızda yapı kredi bankası’nın kartlı ödeme sistemi olan world card’a başvuru yöntemini anlatacağız. World Card’ın hizmet ve fırsatlarından bahsetmeye hiç gerek duymuyorum zaten kalitesi ve sunduğu hizmetler ortadadır. Yapı Kredi world Card’a diğer banka kredi kartıları gibi online başvuru yapılmamaktadır, kredi kartı başvuruları internet bankacılığı, SMS başvuru hattı ve şubelerden yapılmaktadır. İnternet bankacılığı ve şubeden kredi kartı başvurusu’nu anlatmaya gerek duymuyorum sizlere SMS ile başvuru yöntemini anlatacağım.

Yapı Kredi World Card’a SMS İle Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Yapı kredi world card’a SMS ile başvuru için cep telefonunuzdan 4421’e SMS atmanız gerekmektedir.

Örnek Başvuru

Kredi Kartı Talebiniz için : WORLD Boşluk TC Kimlik No yazıp 4421’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

Ek Kart Talebiniz için : EKKART Boşluk TC Kimlik No yazıp 4454’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

Başvuru Sonrası yapı kredi müşteri temsilcisi sizi arayarak gerekli işlemleri tamamlayaktır.

19 Nisan 2011
Okunma
bosluk

Facebook’da Beğen