Taksitçi Kart Başvuru

Yapı Kredi Bankasından her zaman ve her yerde taksit yapan Taksitçi kredi kartı. Yapı Kredi taksitçi kredi kartı ile yurt içinde veya yurt dışında taksit olmayan yerlerde bile taksit imkanı sağlayan kredi kartıdır. Taksitçi kart ile Türkiye’nin en çok kullanılan ve üye işyeri en çok bulunan World kartın tüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz. World kartın taksit, puan ve kampanyalarından yaralanmanın yanısıra Taksitçi kart özel ayrıcalıklardan da yararlanabilirsiniz. Bu konumuzda Taksitçi kartın tüm bu özelliklerinden faydalanabilmek için Taksitçi karta başvuru yollarından bahsedeceğiz.

Yapı Kredi bankasının müşterilerine sunmuş olduğu Taksitçi kart başvuru yollarından bahsedecek olursak; Sms ile başvuru yapmak için “TAKSİTÇİ” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaranızı yazıp Turkcell, Vodafone, Avea hatlarından 4421’e mesaj göndermeniz yeterlidir. Mevcut Yapı Kredi kredi kartlarından birine sahip olan müşterilerin taksitçi kart başvurularını Yapı Kredi şubelerinden yapmaları gerekmektedir. Şubeden yapılan başvurularda ise taksitçi başvuru formunun doldurulması, kimlik ve gelir belgeleri fotokopilerinin eklenerek herhangi bir Yapı Kredi Şubesi’ne teslim edilmesi başvuru için yeterlidir. Başvuru formlarını Yapı Kredi Şubeleri’nden rahatlıkla temin edebilirsiniz.

yapikredi taksitci kart 300x187 Taksitçi Kart Başvuru

30 Ekim 2014
Okunma
bosluk

Yapı Kredi Crystal Kart Başvurusu

Crystal Card Yapı Kredi bankasının en özel müşterileri için tasarlamış olduğu ayrıcalıkları ile hayatınızı kolaylaştıracak ve güzelleştirecektir. Crystal kart ile Türkiye’nin ve dünyanın en çok kullanılan kredi kartlarından biri olan World kart kampanyaları ve özelliklerinin yanı sıra geniş concierge hizmetlerinden tutunda, seyahat ayrıcalıklarına, ek hizmetlerden sigortalara kadar tüm detayları sizin için düşünen ve hayatınızı daima kolaylaştırmak ve güzelleştirmek için tasarlanmış bir kredi kartıdır.

Crystal kart sayesinde kartınız hem World kartın eşsiz dünyasındaki kampanyalar ve indirimlerin yanısıra Crystal kartın başka hiçbir kartta bulunmayan benzersiz ayrıcalıkları ve özellikleri ile hayatınızın her anını doyasıya ayrıcalıklı bir şekilde yaşamanızı sağlayacaktır.

Crystal kart sadece alışveriş ve ayrıcalıklar için tasarlanmış bir kredi kartından ziyade yapmış olduğu etkinlikler ve katılmış olduğu sosyal sorumluluk projeleri ile adından söz ettirmektedir. En son etkinliği olan Crystal ile Toplum Gönüllüleri Vakfı Gönülden Geziler projesi ile elde etmiş olduğu geliri Toplum Gönüllüsü Gençler tarafından uygulanmakta olan sosyal sorumluluk projelerine aktararak eğitim, sağlık, çevre, insan hakları, kadınların desteklenmesi gibi bir çok projede değerlendirilmektedir.

Sizlerde bu eşsiz kredi kartına sahip olmak için yapmanız gerekenleri ve başvuru yollarından bahsedelim. Öncelikle Crystal kart için herhangi bir online başvuru yolu bulunmamaktadır. Eğerki Yapı Kredi müşterisi iseniz Yapı Kredi internet bankacılığını kullanarak ayrıcalıkların adı Crystal karta başvuru yapabilirsiniz. Bunların dışında size en yakın bir Yapı Kredi Bankası şubelerine uğrayarak da Crystal kart başvuru yapabilirsiniz.

 

crystal Yapı Kredi Crystal Kart Başvurusu

23 Ekim 2014
Okunma
bosluk

Yapı Kredi World Card Başvurusu

Yapı Kredi World Card Başvurusu

Bu yazımızda yaworld sms Yapı Kredi World Card Başvurusupı kredi bankası’nın kartlı ödeme sistemi olan world card’a başvuru yöntemini anlatacağız. World Card’ın hizmet ve fırsatlarından bahsetmeye hiç gerek duymuyorum zaten kalitesi ve sunduğu hizmetler ortadadır. Yapı Kredi world Card’a diğer banka kredi kartıları gibi online başvuru yapılmamaktadır, kredi kartı başvuruları internet bankacılığı, SMS başvuru hattı ve şubelerden yapılmaktadır. İnternet bankacılığı ve şubeden kredi kartı başvurusu’nu anlatmaya gerek duymuyorum sizlere SMS ile başvuru yöntemini anlatacağım.

Yapı Kredi World Card’a SMS İle Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Yapı kredi world card’a SMS ile başvuru için cep telefonunuzdan 4421’e SMS atmanız gerekmektedir.

Örnek Başvuru

Kredi Kartı Talebiniz için : WORLD Boşluk TC Kimlik No yazıp 4421’e SMS göndermeniz gerekmektedir.
hemen basvur Yapı Kredi World Card Başvurusu

Ek Kart Talebiniz için : EKKART Boşluk TC Kimlik No yazıp 4454’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

Başvuru Sonrası yapı kredi müşteri temsilcisi sizi arayarak gerekli işlemleri tamamlayaktır.

19 Nisan 2011
Okunma
bosluk