Kredi Kartları

TEB Worldcard Başvurusu


TEB Worldcard Başvurusu

Dünyanın heryerinde geçerli olan kredi kartlarından biri olan Worldcard şimdi de TEB’le birleşerek TEB müşterilerine taksitler Worldpuanlar sunuyor.

Worldcard Türkiye’deki kredi kartı kullanıcılarının en çok tercih ettiği bir kredi kartlarından birisidir. Worldcard Dünya’nın neresinde olursanız olun dilediğiniz gibi para çekebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerindeki World üye işyerlerinde dilediğinizce alışveriş yapabilir hem taksit hemde Worldpuan kazanabilirsiniz. Kazandığınız World puanlarla üye işyerlerinden bedava alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca World puanlarınızla hiç beklemeden istediğiniz havayolundan bilet alabilirsiniz.

World Cardınızı sevdiklerinizle de paylaşabilir onlar için ek kart talep edebilir bu ek kartların limitlerinide belirleyebilirsiniz.

teb worldcard TEB Worldcard Başvurusu

Kartınız veya kartınıza bağlı ek kartlardan biri  çalınır veya kaybolursa Dünya’nın neresinde olursanız olun, +90 (212) 444 0 144 TEB Telefon Bankacılığını arayarak durumu bildirmeniz gerekir. Kayıp ve çalıntı bildiriminde bulunmanızdan önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımdan doğan zararların 150,00 (yüzelli) TLsi sizin World Card sahibine aittir.  Bildiriminde bulunmadığınız takdirde bu sınır uygulanmayacak harcama tutarının tümünü sizin karşılamanız talep edilecektir.

TEB World card da birikmiş olan World puanlar harcanmadığı taktirde 365 gün sonra silinir.

Sizde hemen bir Worldcard sahibi olmak için hemen tıklayın.

hemen basvur left 150x150 TEB Worldcard Başvurusu

TEB Worldcard Başvurusu ile Benzer Yazılar:28 Ağustos 2011 Saat : 7:11

“TEB Worldcard Başvurusu” için 3 Yorum

  1. mahmut kızıl diyor ki:

    müşteri memnuniyeti çok öz

  2. mehmet metin sinanoğlu diyor ki:

    world kart başvuru formunuzda kart türü yazınız diyor,ama ne birşey yazılabiliyor nede başvuruyu kabul ediyor.Müşteri temsilcinizin aramasını rica ederim

  3. ahmet güvenç diyor ki:

    iyi günler bana word kart lazım bende bonus kartım var lütfen bana word kart yolayı

TEB Worldcard Başvurusu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz