Kredi Kartları

Yapı Kredi Bankası Adios Card Borç Sorgulama


Yapı Kredi Bankası Adios Card Borç Sorgulama

Adios card sizlere Yapı Kredi bankasının sunduğu yurtiçinde ve yurtdışındaki harcamalarınızda kullanabileceğiniz taksit ve puan kazandıran kredi kartıdır. World Card özelliklerine sahip olan Adios Card diğer kartlardan farklı olarak kazandığınız puanları seyehat harcamalarınızda kullanırken kat kat daha değerlidir. Seyehat harcamalarınızı Adios Card’la yaparak çok karlı olacaksınız. Adios Card dönem içi harcamalarınızı detaylı olarak görmek ve borç sorgulamak için sizlere bir takım yollar sunuyoruz. Bunlar aşağıda kısaca anlatılmıştır.

adios card1 Yapı Kredi Bankası Adios Card Borç Sorgulama

* İlk olarak internet bankacılığından başlayalım. Yapı Kredi Bankası Adios Card internet bankacılığı için internet bankacılığına üye olmanız gerekmektedir. Bu üyeliği gerçekleştirdikten sonra dönem içi alışverişlerinizi borç bakiyeniziAdios  Card’ınızla yaptığınız tüm işlemleri detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Yapı Kredi Adios Card İnternet Bankacılığı üye olmak için tıklayınız.

Yapı Kredi Adios Card İnternet Bankacılığı üyeliğiniz varsa tıklayınız.

* İkinci olarak Yapı Kredi Bankası Adios Card Müşteri hizmetlerini arayarak buradan da Adios Card banka kartı numaranızı ve şifrenizi girerek Adios Card’ınızın borcunu ve dönemiçi harcamalarınızı öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken 444 0 444 numaralı telefonu aramak.

* Son olarak mesai saatleri dışında Yapı Kredi ATM leri kullanarak hem borçlarınız öğrenebilir, hemde borcunuzu kolayca öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Adios Card Borç Sorgulama ile Benzer Yazılar:



“Yapı Kredi Bankası Adios Card Borç Sorgulama” için 4 Yorum

 1. ali yanar diyor ki:

  taksitlerimi ögrenmek istiyorum

 2. HÜSEYİN SOYLU diyor ki:

  kredi kartı hesap özeti

 3. ibrahim kılıç diyor ki:

  ne biçim iş bir ekstra sorgulacaz sorgulamıyonuz ptt gelmiyor bir sonra vay para ödenmedi diye ararsınız bravo

 4. Murt Bebiroğlu diyor ki:

  Yurt dışındayım ve bu ay ödemem gereken borcum emailime gönderilmedi. İnternet bankacılığına üye olamıyorum çünkü şubenize gidip sözleşme yapmam gerekiyormuş. Ancak tek yol kaldı telefonla aramak ve tabi bilgisayarı beklemek.
  Selamlar..

Yapı Kredi Bankası Adios Card Borç Sorgulama Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz