Kredi Kartları
haberler
Ana Sayfa » kredi kartları » Adios Kredi Kartı » Yapı Kredi Bankası Adios Card Borç Sorgulama

Arama

Custom Search

Yapı Kredi Bankası Adios Card Borç Sorgulama

Yapı Kredi Bankası Adios Card Borç Sorgulama

Adios card sizlere Yapı Kredi bankasının sunduğu yurtiçinde ve yurtdışındaki harcamalarınızda kullanabileceğiniz taksit ve puan kazandıran kredi kartıdır. World Card özelliklerine sahip olan Adios Card diğer kartlardan farklı olarak kazandığınız puanları seyehat harcamalarınızda kullanırken kat kat daha değerlidir. Seyehat harcamalarınızı Adios Card’la yaparak çok karlı olacaksınız. Adios Card dönem içi harcamalarınızı detaylı olarak görmek ve borç sorgulamak için sizlere bir takım yollar sunuyoruz. Bunlar aşağıda kısaca anlatılmıştır.

* İlk olarak internet bankacılığından başlayalım. Yapı Kredi Bankası Adios Card internet bankacılığı için internet bankacılığına üye olmanız gerekmektedir. Bu üyeliği gerçekleştirdikten sonra dönem içi alışverişlerinizi borç bakiyeniziAdios  Card’ınızla yaptığınız tüm işlemleri detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Yapı Kredi Adios Card İnternet Bankacılığı üye olmak için tıklayınız.

Yapı Kredi Adios Card İnternet Bankacılığı üyeliğiniz varsa tıklayınız.

* İkinci olarak Yapı Kredi Bankası Adios Card Müşteri hizmetlerini arayarak buradan da Adios Card banka kartı numaranızı ve şifrenizi girerek Adios Card’ınızın borcunu ve dönemiçi harcamalarınızı öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken 444 0 444 numaralı telefonu aramak.

* Son olarak mesai saatleri dışında Yapı Kredi ATM leri kullanarak hem borçlarınız öğrenebilir, hemde borcunuzu kolayca öğrenebilirsiniz.

4 Yorum Var

 1. taksitlerimi ögrenmek istiyorum

 2. HÜSEYİN SOYLU

  kredi kartı hesap özeti

 3. ibrahim kılıç

  ne biçim iş bir ekstra sorgulacaz sorgulamıyonuz ptt gelmiyor bir sonra vay para ödenmedi diye ararsınız bravo

 4. Murt Bebiroğlu

  Yurt dışındayım ve bu ay ödemem gereken borcum emailime gönderilmedi. İnternet bankacılığına üye olamıyorum çünkü şubenize gidip sözleşme yapmam gerekiyormuş. Ancak tek yol kaldı telefonla aramak ve tabi bilgisayarı beklemek.
  Selamlar..

Konu ile ilgili Bir Yorumda Bulunmak İstermisin

E-Posta Adresiniz Diğer Kullanıcılar Tarafından Görülemez. Zorunlu Alanlar *

*