Kredi Kartları
haberler
Ana Sayfa » Kredi Kartları Hakkında » Kredi Kartı Borcu Öğrenme » Yapı Kredi Bankası Play Card Borç Sorgulama

Arama

Custom Search

Yapı Kredi Bankası Play Card Borç Sorgulama

Yapı Kredi Bankası Play Card Borç Sorgulama

Play Card Yapı Kredi’nin gençlere sunduğu bir kredi kartı türüdür. Play Card’da 18-26 yaş arası üniversite öğrencileri ve 12-18 yaş arası öğrenciler için olmak üzere 2 çeşit play card mevcuttur. İkisininde sunmuş olduğu avantajlar ve hizmetler gençlere sınırsız olarak sunulmuştur. Play Card dönem içi harcamalarınızı detaylı olarak görmek ve borç sorgulamak için sizlere bir takım yollar sunuyoruz. Bunlar aşağıda kısaca anlatılmıştır.

 

* İlk olarak internet bankacılığından başlayalım. Yapı Kredi Bankası Play Card internet bankacılığı için internet bankacılığına üye olmanız gerekmektedir. Bu üyeliği gerçekleştirdikten sonra dönem içi alışverişlerinizi borç bakiyenizi Play Card’ınızla yaptığınız tüm işlemleri detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Yapı Kredi Play Card İnternet Bankacılığı üye olmak için tıklayınız.

Yapı Kredi Play Card İnternet Bankacılığı üyeliğiniz varsa tıklayınız.

* İkinci olarak Yapı Kredi Bankası Play Card Müşteri hizmetlerini arayarak buradan da Play Card banka kartı numaranızı ve şifrenizi girerek Play Card’ınızın borcunu ve dönemiçi harcamalarınızı öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken 444 0 444 numaralı telefonu aramak.

* Son olarak mesai saatleri dışında Yapı Kredi ATM leri kullanarak hem borçlarınız öğrenebilir, hemde borcunuzu kolayca öğrenebilirsiniz.

Hala bir Play Card’ınız yoksa hemen tıklayın

11 Yorum Var

 1. İzzettin kılıç

  Acaba nekadar borcum var ?

 2. Play Card Borç ne kadar birde askeri ödemesi ne kadar

 3. kredi kartımın toplam borcu nekadar

 4. 444 0 444 numaralı telefondan yapı kredi bankasını arayıp her türlü bilginizi ve borcunuzu öğrenebilirsiniz. ayrıca asgari ödeme tutarı kredi kartı borcunuzun %40’ıdır. en azından bende böyle 🙂 saygılar

 5. HÜSEYİN ZİYA YANĞIN

  kredi kartımın toplam borcu nekadar

 6. ramazan akdeniz

  borcum ne kadar acaba öğrenebilirmiyim

 7. internetden nasıl borcumu takip edebilirim

 8. internetten borcumu nasıl takip edebilirim

 9. Neslihan Gökbel

  Merhaba ben kredi kartı borcumu telefona gelmesini istiyorum

 10. BANKACI BEYLER ÖĞRENCİLER PARASAL KONULARDA ANNE VE BABALARINA VE VEYA YAKINLARINA BAĞLIDIRLAR ONLARIN İZNİ OLMADAN KART VEYA BAŞKA ŞEKİLDE BORÇLANDIRARAK GENCECİK BİR İNSANI BU YAŞTA KAPİTALİST SİSTEMİN ÇARKLARINA EZDİRMEYİN ÇOCUĞUMA BENDEN HABERSİZ KART VEREN BANKA ALÇAKTIR.

 11. borcumnekadarkredikartı

Konu ile ilgili Bir Yorumda Bulunmak İstermisin

E-Posta Adresiniz Diğer Kullanıcılar Tarafından Görülemez. Zorunlu Alanlar *

*