Kredi Kartları
haberler
Ana Sayfa » Kredi Kartları Hakkında » Kredi Kartı Borcu Öğrenme » Yapı Kredi World Card Borç Sorgulama

Arama

Custom Search

Yapı Kredi World Card Borç Sorgulama

Yapı Kredi World Card Borç Sorgulama

World card sizlere Yapı Kredi bankasının sunduğu yurtiçinde ve yurtdışında kullanabileceğiniz taksit ve world puan kazandıran kredi kartıdır. World Card harcamalarınızı ve dönem içi alışverişlerinizi detaylı olarak görmek için sizlere bir takım yollar sunuyoruz. Bunlar aşağıda kısaca anlatılmıştır.

* İlk olarak internet bankacılığından başlayalım. Yapı Kredi Bankası World Card internet bankacılığı için internet bankacılığına üye olmanız gerekmektedir. Bu üyeliği gerçekleştirdikten sonra dönem içi alışverişlerinizi borç bakiyenizi World Card’ınızla yaptığınız tüm işlemleri detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Yapı Kredi World Card İnternet Bankacılığı üye olmak için tıklayınız.

* İkinci olarak Yapı Kredi Bankası World Card Müşteri hizmetlerini arayarak buradan da World Card banka kartı numaranızı ve şifrenizi girerek World Card’ınızın borcunu ve dönemiçi harcamalarınızı öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken 444 0 444 numaralı telefonu aramak.

* Son olarak mesai saatleri dışında Yapı Kredi ATM leri kullanarak hem borçlarınız öğrenebilir, hemde borcunuzu kolayca öğrenebilirsiniz.

 

49 Yorum Var

 1. merhaba ben feyyaz yılmaz 4 aydir kredi karti’ni kapatmiştim ama daha halana ariyolar borç gözüküyor yardimci olurmusunuz kredi karti dökümanini illegal355@hotmail.com mail adresime atarsaniz sevinirim

 2. borcu ogrenme

 3. kredı kartı borcu ogrenme

 4. Asiye Karabulut

  Benim bankanıza 2001 yılından kalma borcum olduğunu söyleyen Girişim A.Ş. diye bir yerden mesaj aldım. Böyle bir borç var mıdır. Ve siz böyle bir kurumla çalışmakta mısınız?

 5. yaklaşık 2 yıldır ekstre gelmiyor ndenini öğrene bilirmiyim

 6. Haydar Özveren

  slm bana da kredi borcun var diye yeni aranmaya başladım .
  13 yıldır aydında ikamet ediyorum kullandığım kartlarım dan borcum yok çünkü halen kullanıyorum .
  ayrıca her banka bocun var diyenede al sana para diyen olmaz her halde telime gelen sadece mesajlar art arda alacaklar belge ile sunularak resmi kayıtla işlem görür öyle tel mesajı ile bize arayın – borcunuzu ödeyin gibi değil bence ..
  adıma resmi borcum varsa belge ve resmi yazı beklerim ödenmiş borçalar tekrarmı alınıyor hiç bir şey anlamıyorum
  13 yıl öncesine dayanan ödenmiş olupta takıntı kalmış bir borçsa 10 yıl da takipsiz borçlar hazineye devrolur alacak ta verecekte 13 yıl sonra bir mesaj borcun var öde olamaz…

  Not: Duygu Bezgal adıyla gelen tel mesajları. ben hukiki olarak varsa alacak belgesini meblasını -yılını tutarını resmi yazı ile beklerim en azından bilgi olarak dediğim gibi 13 yıl öncesi ise adama sorarlar neden bu gün aranıyor borçların yasalar karşısında zaman aşımınıda göz önüne larak borç var diye atılan firmanız personeli Duygu Bezgal adına gelen mesajlar ve borçlarkanununa göre bizinde araştırma yapma hakkımızı tabiki kullanacagız sonuç ta. saygılar ….

 7. merb. ben bugun telefonuma world card’dan mesaj geldı 500ciwarı bi fazla borc gozukuyo bunu nerden oqrene bilrm yardmcı olrsnız cok sewnırm hayırlı aksmlar kolay gelsn..

 8. benim bankanıza olan borcumu ögrenmek istiyom bulundugum kazada şubenize gitdim gerekli bilgiyi vermediler bana borç gözükmüyor dediler bana ama kıredi alcam üstümde teblig konulmuş gözüküyor geregi neyse bana detaylı bilgi gönderirseniz sevinirim saygılarımla

 9. İzzettin kılıç

  Nekadar borcum var acaba?

 10. borcumu word kart puanımı öğrenmek istiyorum acil

 11. ne kadar borcum var öğrenmek istiyorum.word puanım ne kadar öğrenmek istiyorum

 12. Girişim A.Ş Diye Bir Yerden Bana 3.820.78 Krş Borcu´m Varmış Öyle Mesaj qeLdi Ne demek Oluyor Bu Anlayamadım Lütfen Birisi Bana Yardim Etsin Ne Demek Oluyor Bu = ((( ?

 13. muharrem karakaya

  borcumu öğrenmek istiyom
  bana bir mesaş girişim a.s böyle biryer varmı

 14. ben ayhan benim hiç kredi kart hesap bildiri cetvelim gelmiyor.bunun için sizden yardım istiyorum.lütfen e.posta adresime gönderimisinizzzz.

 15. sadettin altınok

  world kredi kartım asgari ödemeyi yapmadığımdan işlem görmedi.4440444 ten bir türlü görüşme yapamadım.daha doğrusu bağlanamadım.kartımın sorununu nasıl gidereceğimi öğrenemedim.Lütfen beni arayın

 16. ben borcumu ögrenmek istiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen

 17. kredikartı ekstralarım çok düzensiz bazen hiç gelmiyor bazen geç geliyor borcumu meil olarak bildiriseniz sevinirim slm

 18. halil karatepe

  ekstralarım istiyorum

 19. MERYEM GÜLER

  Garanti bankası bonus kartını kullanmaktayım daha önceki zamanlarda ekstrelerimi internetten görebiliyordum ama uzun zamandırcamışım görmek istiyorum kart işlemlerinden ekterlerime ulaşamıyorum her ay ne harcamışım görmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 20. kredi borcumu ögrenmek istiyorum

 21. zeliha mülayim

  ben en son kredi kartı dönem borcunu bilmediğim için ödeme yapamıyorun bana kredi kartı ekstelerimi. her ay ne kadar harcama yapmışım bilmek istiyorum acilen yardım edermisiniz.

 22. nurcan doğan

  merhaba ben yaklaşık 7 yıl önce kartımı kapattım borcumuda kapattım ama bana bir süre sonra ekstre gelmeye başladı ve orada belli borç yazıyor ama asgari ödenmesi gereken 0 faiz 0 diye yazıyordu ben şubeye gidip sordum borç görünmüyo dediler ana merkeze sorun dediler bir türlü düşüremedim sonra ekstrede gelmedi arayanda olmadı adresim hiç değişmedi yıllar sonra karşıma çıkmasın lütfen yardımcı olun.

 23. enginbaşlık

  kart borcumu ögrenmek istiyorum

 24. uğur çiçek

  kıredi kartı borcunu sorgulama

 25. ne kadar borç var

 26. kredı kartımın eksra bılgılerı ıs yerıme gelmıyor harcamalarımı ögrenemıyorum ev adresıme her ay düzenlı olarak gönderır mısınız

 27. göknur gözaçık

  aylık olarak düzenli olarak hesap ekstremi mail olarak istememe rağmen hala gelmiyor.sizden ricam mail olarak gönderilsin
  hesap adı göknur çarak

 28. kart başvurumu öğrenmek istiyorum

 29. ÖMER RIZA ŞİMŞEK

  geçmişe ait kredi borcum ve kredi kartım takibe düşmüştü,bunların hepsini avukatın söylediği rakamlar üzerinden yatırdım ve borcumun bittiğine dair onay da aldım.aradan epey zaman geçtikten sonra başka bir bankaya kredi için başvurdum ve bana hem kartımın hem kredimin takipte olduğunu söylediler.şimdi güncelleme yaptırmak için uğraşıyorum ve aynen işkence çekiyorum.yahu ödenen borç neden otomatik kapanmıyor,neden para yatırırken anında yapılan işlem bu tür işlerde yapılmıyor.nedir yani zihniyet sen borcunu geç ödedin bizde sana eziyet edeceğiz midir.Dünyanın telefon parası yazdı,ayıptır günahtır.parayı tahsil ederken saati hesaplayan sistem paranın ödendiğini ne diye bu kadar zor hesaplıyor.

 30. kart ücreti kesilmesse kartı iptal etyeceğim. yıllardır yap.kır.bankasının müşterisiyim.

 31. M.SADIK DÖRTFİDAN

  KREDİ KARTIM BLOKE OLMUŞ DOLAYISIYLA BORÇUMU ÖGRENEMİYORUM.
  LÜTFEN BLOKE NEDENİNİ VE BORCUMU TARAFIMA BİLDİRİRSENNİZ MEMNUN OLURUM.

 32. borcumu öğrenip yatırmak istiyom

 33. world card bu ayki hesap özetim e-posta adresime gelmedi neden gelmediğini öğrenmek istiyorum

 34. exrem gelmiyor borcum ne kadar bilemiyom

 35. ADIMA KAYITLI 2 TANE KREDİ KARTI VAR 2 TANEDE YEDEK VAR TOPLAM 4 YILLIK KART ÜCRETİ BANA GELDİ. GERİ İADE EDİLMESİ TALEP EDİYOM SAYGILAR

 36. ektrem gelmiyor nedeni ??

 37. Nutfen kredi kartı ekstrası gelmiyor nutfen gönderirmisiniz yada bildirirmisiniz

 38. Muzaffer Arman

  Kredi kartı borcunu ödemek için bankaya gittiğimde çok bekletiliyorum. Benden sonra gelenler benden önce işini görüyor, ben bekliyorum. Bu yüzden son ödeme yaptığım gün sinirlendim ve geri kalan taksitlerimin tamamı dahil tüm borcumu ödedim. Kartı kullanmamaya karar verdim ve hiçte kullanmadım. Ama bu gün yine borç ödemesi geldi oysa borcumun tamamını ödemiştim, durumun düzeltilmesini istiyorum.

 39. Ekim ayına ait ekstrem mail adresime gelmedi,ltfen yardımcı olurmusunuz.

 40. fahrettin gülçimen

  sn yapı keredi borcumu en yakın zamanda üdicem gecikyim için üzür dilerim

 41. Erdoğan Pamukçu

  Kasım ayına ait extrem mail adresime gelmedi.Lütfen yardımcı olur musunuz.

 42. ekstirelerimin bu meyl adresine gelmesini istiyoroum

 43. yıllardır kartınızı kullanıyorum her ay düzenli (hesap kesim tarihimin ertesi günü) maille gelen extrem Ekim ayında gelmedi…
  Kasım ayında gelmedi telefon ettim mail geldi…
  bu ayda hala yok…
  yukarıdaki yorumlara bakılırsa bu konuda yalnız değilim!
  Bu konuda tarafıma acilen bilgi verilmesini
  aksi takdirde kartınızı kullanmaktan vazgeçeceğimi bildiririm…

 44. nekadar borcum var

 45. Hatice Arıkan

  extre maili istiyorummmmmmmmmmmmmmm!!!

 46. Borcumu öğrenmek istiyorum

 47. Borç Ektresini öğrenmek istiyorum

 48. meryem karayazıcı

  extre maili istiyorum

 49. RİFAT ÇAĞLAYAN

  Varlık yönetim A.Ş.satılan borçlarımın hangi yatırım ort.oduğunu öğrenmek istiyorum.ALACAK TEMLİK SÖZLEŞMESİ NEREYLE YAPILDI.

Konu ile ilgili Bir Yorumda Bulunmak İstermisin

E-Posta Adresiniz Diğer Kullanıcılar Tarafından Görülemez. Zorunlu Alanlar *

*